Novation LaunchKey Mini MK3

Novation
00-00007499
5320,00
грн.
Novation LaunchKey Mini MK3 - компактний MIDI-контролер нового покоління лінійки LaunchKey Mini. Модель оснащена поліпшеною 25-клавішною міні-клавіатурою, як і раніше підтримує глибоку інтеграцію з Ableton Live і поставляється з великим пакетом програм. Контролер оснащений 8 регуляторами, 16 чутливими до швидкості натискання RGB педами, сенсорними смужками управління пітчем і модуляцією і набором з 10 функціональних кнопок. Клавіатура має вбудований арпеджіатор і оснащений функцією Fixed Chord, що дає змогу грати і транспонувати акорди однією клавішею. Також контролер дає змогу викликати функції мікшера та інструментів DAW за допомогою макросів, а також безпосередньо запускати і зупиняти запис за допомогою кнопок транспорту. На задній панелі є роз'єм USB, вхід для підключення педалі сустейна, міді-вихід на роз'ємі 1/8" джек і замок Kensington. Живлення здійснюється через USB. До комплекту входить ПЗ Ableton Live Lite, а також віртуальні інструменти і плагіни від AAS, Softube, Spitfire Audio, XLN Audio і Klevgrand.

Тип: MIDI клавіатури

Характеристики: Ableton Live

Кількість клавіш: 25

Опис
Характеристики

Опис

Створений для руху
Launchkey Mini - наш найкомпактніший і портативний 25-клавішний MIDI-клавіатурний контролер. Він дає вам все необхідне, щоб почати творити в Ableton Live - і він поміститься у вашій сумці. Створюйте треки де завгодно за допомогою інтуїтивно зрозумілого управління Ableton, творчого арпеджиатора, режиму фіксованого акорду, MIDI-виходу і безлічі звуків в комплекті.
Станьте творцем.
Створюйте нові мелодії, ритми і звуки, що вилітають з кінчиків ваших пальців за допомогою простого, але потужного арпеджіатора Launchkey Mini. Режим "Фіксований акорд" розвиває ваші ідеї, додаючи настроювану форму фіксованого акорду, який слідує за вами по клавіатурі. Додайте динамічні, виразні ритми за допомогою 16 надчутливих педів для гри на барабанах і запуску кліпів.
 • Підключіться прямо до Live, записуйте свої ідеї і творіть - Launchkey Mini приведе в рух будь-який трек.
Твої треки, твій шлях.
Відійдіть від екрану і відчуйте ритм. Глибока та інтуїтивно зрозуміла інтеграція Launchkey Mini з Live дозволяє вам рухатися туди, куди вас веде музика. Керування транспортом, пристроями та мікшером - менше кліків мишею. Макроси для пристроїв і керування мікшером дають більше практичного контролю над музикою. Launchkey Mini передає звуки з вашої голови у ваші руки.
Це інструмент - грайте на ньому.
Launchkey Mini оснащена абсолютно новим міні-клавішним механізмом - нашим найкращим на сьогоднішній день - і чудово підходить для гри. Дві сенсорні смуги для регулювання висоти тону і моди дозволяють відчути, як ви граєте. Для ще більшого ігрового потенціалу ви можете брати акорди за допомогою режиму Strum Mode. 16 педів RGB мають надчутливий сенсор для точної, динамічної та нюансованої гри на барабанах. Підключіть педаль сустейну і додайте ще більше експресії вашій грі. Launchkey Mini відчувається так само добре, як і виглядає.

Характеристики

 • Тип: міді-контролер
 • Клавіатура: 25 міні-клавіш, чутливих до швидкості натискання
 • 16 педів з підсвічуванням, чутливих до швидкості натискання
 • 2 сенсорних смуги управління пітчем і модуляцією
 • 8 поворотних регуляторів
 • 10 функціональних кнопок
 • Роз'єми: USB Type B, вхід для педалі сустейна 1/4" джек
 • MIDI: MIDI Out 1/8" джек
 • Джерело живлення: USB
 • Розміри: 330 x 172 x 31 мм
 • Вага: 689 г
Вас може зацікавити: