KRK Classic 5 CL5G3

KRK
00-00006123
6650,00
грн.
Виробник студійного обладнання KRK на честь 30-річчя з моменту запуску популярної серії Rokit випустив активний двосмуговий монітор Classic 5, що поєднує в собі найкращі рішення і технології, які застосовувалися в акустиці різних поколінь лінійки, і пропонує той самий впізнаваний звуковий характер.
KRK Classic 5 призначений для роботи в ближньому полі й оснащений 5" композитним вуфером зі скла/араміду та 1" твітером з м'яким куполом, вміщеним в оптимізований хвилевід, верхня межа частотної характеристики якого становить 35 кГц. Підсилювач моделі працює в A/B класі.
Для захисту від перевантажень виробник укомплектував монітор вбудованим лімітером, який автоматично вмикається на критичних рівнях гучності. З налаштувань у колонки передбачено регулятори НЧ, ВЧ і гучності. Для підключення є TRS, XLR, RCA входи.

Тип: Монітори

Характеристики: 5-6 дюймів

Кількість клавіш: Один

Опис
Характеристики

Опис

Студійний монітор KRK Classic 5
KRK Classic 5 є одними з найбільш вдалих варіантів для моніторингу за розумну ціну. Якщо ви подивитеся на останні три десятиліття розробки пристроїв компанії, то побачите, що вони прихильні забезпеченню високоякісного студійного моніторингу. Дана модель заснована на відомій лінійці Rokit, запозичивши найбільш вдалі рішення, додаючи новітні технології та розробки.
Ідеальні для референсного прослуховування
У наші дні переважає мікшування і зведення за допомогою динаміків з максимально можливими частотними характеристиками. У будь-якому разі, заведено прослуховувати мікси з різних джерел для забезпечення бажаного звучання скрізь. У той час як монітори серії Rokit трохи прикрашають звучання, то ця версія більш точна і критична, що робить їх ідеальними, доповнюючи один одного. І за цією ціною, оснащення вашої студії другою парою моніторів для порівняння легко досяжне.
Легко налаштовуються під вашу кімнату
Ці монітори неймовірно легко налаштувати у вашій кімнаті завдяки двом регуляторам частот, які дають змогу точно налаштувати діапазон високих і низьких частот.
"Неубивана" конструкція
Низькочастотний динамік зроблено з шаруватих скляних арамідних волокон - буквально куленепробивного матеріалу, який зберігає свою форму, залишаючись при цьому легким. Це призводить до наднизького спотворення і чіткого вираження частот. Аналогічним чином, передня портована конструкція тримає ваш low end щільно і чисто. Додайте до цього фантастичний підсилювач класу A/B, плавний твітер з м'яким куполом і професійні варіанти підключення, включно з незбалансованим RCA і збалансованими TRS і XLR, і ви отримаєте студійні монітори, що виходять далеко за рамки свого класу.

Характеристики

 • Тип: активний студійний монітор
 • Конфігурація живлення: один підсилювач
 • Розмір НЧ динаміка: 5"
 • Матеріал НЧ динаміка: скляне арамідне волокно
 • Розмір ВЧ динаміка: 1" твітер
 • Тип ВЧ динаміка: твітер із м'яким куполом
 • Загальна потужність: 50 Вт, клас A-B
 • Частотна характеристика: 46 Гц-34,5 кГц
 • Максимальний піковий рівень звукового тиску: 101 дБ звукового рівня при 1 м
 • Типи входу: 1 x XLR, 1 x RCA, 1 x 1/4"
 • Матеріал корпусу: МДФ у вінілі
 • Вага: 5,87 кг.
Вас може зацікавити: