Arturia MiniLab MK2 White

Arturia
00-00003808
4550,00
грн.
Arturia MiniLab MK2 - компактна міді-клавіатура з педами. Ця модель є оновленою версією Arturia MiniLab, з ідентичним функціоналом. Новинка має більш компактний корпус і новий дизайн. Клавіатура має 25 чутливих до натискання клавіш, два банки з 8 педів, а також 16 регуляторів, з яких два з можливістю натискання. Також на передній панелі розташовуються перемикачі октави, Touch Pitch Bend і Modulation. На задній панелі розташовуються роз'єми для USB і для педалі Sustain. У комплекті з цією клавіатурою йде ПО Ableton Live Lite і набір плагінів Analog Lab Lite, а також UVI Grand Piano Model D.

Тип: MIDI клавіатури

Кількість клавіш: 25

Pекомендуємо ☺: ☜ Дивитись

Опис
Характеристики

Опис

Ідеальний творчий товариш
Він потужний, практичний і неперевершеної якості, створений для оптимізації вашого творчого процесу. Портативний, але повнофункціональний. Легкий, але міцний. MiniLab MkII - це новий компактний контролер для знаючих виробників.
Портативний, потужний практичний
Ви не тільки заощадите час завдяки простому, всеохоплюючому набору функцій MiniLab MkII, але й заощадите місце.
У вашій домашній студії може бути обмежений простір. Або, можливо, вам потрібне портативне рішення, яке можна легко помістити в рюкзак. MiniLab MkII є одним з найкомпактніших контролерів у своєму роді. Додайте до цієї суміші функції, що працюють від автобуса, і ви зможете проявити творчість незалежно від того, де ви опинитесь.
Ви не можете мати портативність без надійності. Міцна, високоякісна конструкція гарантує, що MiniLab MkII зможе впоратися навіть із найскладнішими графіками. І не тільки це - це виглядає як роль і також чудово грати.
Надихає
Незалежно від того, чи ви досвідчений ветеран індустрії, чи тільки починаєте працювати як музичний продюсер, вам сподобаються чудові інструменти, які постачаються з Minilab MkII.
Управління обладнанням, програмне забезпечення і вашу DAW одночасно
Якщо ви віддаєте перевагу створенню музики «в коробці», MiniLab MkII також може допомогти вашій творчості оживити. Легко створюйте послідовність і арпеджіо для своїх віртуальних інструментів, синхронізуйте їх зі студією програмного забезпечення та перемикайтеся в спеціальний режим керування, щоб керувати параметрами ваших улюблених синтезаторів і ефектів. Можливості безмежні.

Характеристики

  • Тип: 25-клавішна міді-клавіатура
  • Клавіші: чутливі до натискання
  • Кількість педів: 8 (чутливі до сили та швидкості натискання)
  • Кількість регуляторів: 16
  • Кількість пресетів: 8
  • Pitch Bend/Modulation: Є
  • Сумісність: Mac, PC та iOS
  • Роз'єми підключення: USB, TRS (Sustain)
  • Габарити: 355 x 220 x 50 мм
  • Вага: 1.5 кг
Вас може зацікавити: