Native Instruments Komplete Kontrol S49 MK2

Native Instruments
00-00003636
21294,00
грн.
30420,00
грн.
Native Instruments Komplete Kontrol S49 Mk2 - MIDI-клавіатура та гібридний контролер. Ця MIDI-клавіатура є оновленою версією моделі Komplete Kontrol S49. Komplete Kontrol S49 Mk2 оснащена двома LED-дисплеями з високою роздільною здатністю, додатковими функціональними кнопками, регуляторами і 4-позиційним джойстиком-енкодером, що забезпечує зручну навігацію, пошук пресетів, регулювання параметрів і управління інструментами з самого пристрою. Передбачена можливість навігації та пошуку інструментів за тегами. Пристрій має функцію Smart Play, яка дає змогу налаштовувати режим відтворення з підсвічуванням активних клавіш, підбирати гами, відтворювати акорди й арпеджіо за допомогою однієї клавіші. Виконано інтеграцію інструментів серії KOMPLETE. Це забезпечує музиканту широкі можливості в управлінні та впровадженні інструментів від провідних виробників. У лівій частині інструмента розташовані прогумовані колеса Pitch Bend і Modulation, а також сенсорний контролер Smart Strip. Komplete Kontrol S49 Mk2 оснащена клавіатурою з механікою Fatar keybeds і 49 напівзваженими клавішами з функцією післядотику. Komplete Kontrol S49 Mk2 забезпечує глибоку інтеграцію з пристроями серії MASCHINE і різними DAW. На задній панелі розташовані два призначуваних педальних входи, MIDI in/out, роз'єм для підключення USB 2.0. У комплекті поставляється ПЗ Komplete Kontrol і Komplete 11 Select.

Тип: MIDI клавіатури

Кількість клавіш: 49

Опис
Характеристики

Опис

СТВОРЕНО ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ГРАТИ

З останнім поколінням KOMPLETE KONTROL створення музики стає більш інтуїтивно зрозумілим і практичним. Виконуйте виразно, переглядайте і попередньо прослуховуйте звуки, налаштовуйте параметри, замальовуйте свої ідеї, а потім переміщайтеся і міксуйте свій проект - і все це з одного повністю інтегрованого центрального елемента для студії і сцени.

ШВИДШЕ ЗНАХОДИТИ ЗВУКИ

Знайти потрібний звук серед величезної бібліотеки звуків може бути складно, не кажучи вже про те, що це може зайняти багато часу. Тепер ви можете знайти саме те, що шукаєте, серед усіх інструментів KOMPLETE і Native Control Standard (NKS) за допомогою простої, інтуїтивно зрозумілої системи тегів - безпосередньо з апаратного забезпечення. Більше того, ви можете прослухати миттєвий прев'ю кожного пресета під час перегляду.

Потрібна хіп-хоп установка? Виберіть Drums > Urban Drum Kit > На основі семплів, прокрутіть пресети і виберіть той, що підходить для вашого треку. Якщо вам дійсно сподобається те, що ви почуєте, просто позначте його як "Вибране" для миттєвого доступу наступного разу.

ПЕРЕМАПОВАНІ І ГОТОВІ ДО ГРИ

Всі ваші інструменти та ефекти KOMPLETE і NKS попередньо зіставлені з обладнанням KOMPLETE KONTROL людьми, які знають їх найкраще - самими розробниками інструментів. Основні параметри, такі як управління огинаючою і відсікання фільтрів, завантажуються миттєво і відображаються на двох кольорових дисплеях, інтуїтивно розділених на сторінки. Це означає, що ви можете бачити, що саме ви налаштовуєте в реальному часі - в кГц, дБ або BPM.

Характеристики

  • Кількість клавіш: 49
  • Функція післядотику: є
  • Роз'єми підключення: MIDI in / out, USB 2.0, 2 х 1/4" TS
  • Системні вимоги: Mac OS X 10.11 або macOS 10.12, Intel Core 2 Duo; Windows 7 або пізніших версій, Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64 X2
  • Пам'ять: 4 GB RAM (6 GB рекомендується для KONTAKT Instruments)
  • Габарити: 840 x 297 x 84 мм
  • Вага: 5,55 кг
Вас може зацікавити: