Novation Launchkey 49 MK3

Novation
00-00003672
11400,00
грн.
12800,00
грн.
Novation Launchkey 49 MK3 – інтуїтивний клавішний MIDI-контролер, повністю інтегрований для роботи з Ableton Live і зовнішнім обладнанням. Клавіатури третього покоління Launchkey зберегли все найкраще від старших моделей і отримали низку нових функцій: потужний арпеджіатор з функцією Mutate, режими гам і акордів, які можуть бути використані в автономному доступі, а також 5 DIN MIDI-вихід. Режим Scale транспонує клавіші в ноти обраної гами, а режим Chord - відтворює акорди від одного дотику пальцем. На лицьовій панелі з'явився екран для наочного відображення параметрів та їхніх змін. 8 режимів гам у Launchkey MK3 транспонують клавіші в ноти обраної гами. 3 режими акордів перетворюють клавіші та педи на інтерактивну панель, в якій кожна взята нота пов'язана тонально і гармонійно. Арпеджіатор дає змогу досліджувати нові мелодії та швидко знаходити ідеї, а функція "Mutate" переробляє патерни в нові форми. Кастомні режими спрощують взаємодію між Novation Launchkey MK3 і софтом. Вони програмуються через Novation Components і дають змогу налаштувати поведінку Launchkey: функції елементів управління, MIDI роутинг, колір педів і багато іншого. Великі педи з поліпшеною чутливістю забезпечують кращий контроль над динамікою. 8 фіксованих кнобів забезпечують управління софтом. Інтеграція з Ableton Live забезпечується спеціальними кнопками: Capture MIDI, Track Arm, Quantise, Click And Loop. Крім Ableton Live Launchkey також передбачає повну інтеграцію з Logic і Reason, а також роботу зі Studio One, Cubase і Pro Tools через HUI. Novation Launchkey MK3 поставляється в комплекті з вражаючим пакетом софту: Ableton Live 10 Lite, Serato Sample LE, Spitfire Audio LABS Expressive Strings, XLN Audio Addictive Keys, Klevgrand R0Verb та DAW Cassette, AAS Session Bundle, 2-місячною підпискою на Splice Sounds і програмою Novation Sound Collective.

Тип: MIDI клавіатури

Характеристики: Ableton Live

Кількість клавіш: 49

Опис
Характеристики

Опис

Создан для творчества
Launchkey - это наш интуитивно понятный и полностью интегрированный контроллер MIDI-клавиатуры для создания треков в Ableton Live, созданный, чтобы дать вам все необходимое для создания и исполнения вашей музыки. Созданный для творцов с любыми способностями, Launchkey дает вам вдохновляющие инструменты для расширения вашего музыкального словаря. Режимы Scale и Chord, а также мощный арпеджиатор подтолкнут ваше музыкальное творчество и помогут зародить новые идеи. Пользовательские режимы и полноразмерный MIDI-выход превращают Launchkey в мощный центральный элемент любой музыкальной установки.
Розширюйте свій музичний словниковий запас
Надихаючі функції включають в себе режим Scale Mode, режими акордів і потужний арпеджіатор, які разом розширюють ваші музичні можливості і дозволяють творити по-новому. Режим Scale Mode переміщує клавіші та педи в ноти обраної гами; три акордових режими дозволяють брати складні акорди одним пальцем, а потужний арпеджіатор дозволяє швидко створювати мелодії в русі. Режим Strum Mode, що з'явився у прошивці v1.1, дозволяє брати акорди на струнах, що відкриває ще більше можливостей для гри.
Розширюйте свій музичний словниковий запас
Чотири розміри моделі 25-, 37-, 49- і 61-клавішні варіанти, тому підібрати потрібний розмір тепер простіше, ніж будь-коли. 25- і 37-клавішні моделі ідеально підходять для мобільних продюсерів і виконавців, а також для тих, хто працює в умовах обмеженого простору. Моделі з 49 і 61 клавішами ідеально підходять для великих студій, а також для тих, хто хоче мати більше клавіш і більше можливостей для практичного управління за допомогою фейдерів і кнопок.
Спеціальні режими: Керуйте чим завгодно
Повнорозмірний п'ятиконтактний MIDI-вихід працює з будь-яким MIDI-сумісним пристроєм. Використовуйте Novation Components для налаштування чотирьох спеціальних режимів, які пов'язують ручки, фейдери та педи Launchkey з програмними та апаратними функціями.
Автономна робота
Launchkey працює автономно, тому це ідеальний контролер для будь-якої музичної установки, як з комп'ютером, так і без нього. Режими гам і акордів, арпеджіатор і користувацькі режими можна використовувати для керування повністю апаратною студією або концертним обладнанням.

Характеристики

Тип: MIDI клавіатура
Кількість клавіш: 49
Механіка: синтезаторного типу
Кількість педів: 16
Кількість поворотних регуляторів: 8
Інші контролери: Pitchbend, Mod Wheel
Динамічні клавіші та педи для експресивного виконання
3 х режими акордів (фіксовані, гами та користувацькі)
8 х режимів гам транспонують клавіші та педи в ноти обраної тональності
8 х поворотних енкодерів
9 х 45-мм слайдерів
Capture MIDI для доступу до функцій захоплення MIDI в Ableton в один дотик
Потужний арпеджіатор
5-піновий MIDI вихід, сумісний з будь-яким MIDI пристроєм
Екран (16 х 2 символів) для простого управління і вибору параметрів
Безкоштовний софт, включно з Ableton Live 10 Lite, віртуальними інструментами, плагінами і семпл-паками
4 х кастомних режими для створення унікальних сетапів у Novation Components

Розміри: 789 х 258 х 77 мм
Вага: 3,03 кг
Вас може зацікавити: