Native Instruments Komplete Kontrol S61 MK2

Native Instruments
00-00003637
35334,00
грн.
Native Instruments Komplete Kontrol S61 Mk2 - MIDI-клавіатура та гібридний контролер. Ця MIDI-клавіатура є оновленою версією моделі Komplete Kontrol S61. Komplete Kontrol S61 Mk2 оснащена двома LED-дисплеями з високою роздільною здатністю, додатковими функціональними кнопками, регуляторами і 4-позиційним джойстиком-енкодером, що забезпечує зручну навігацію, пошук пресетів, регулювання параметрів і управління інструментами з самого пристрою. Передбачена можливість навігації та пошуку інструментів за тегами. Пристрій має функцію Smart Play, яка дає змогу налаштовувати режим відтворення з підсвічуванням активних клавіш, підбирати гами, відтворювати акорди й арпеджіо за допомогою однієї клавіші. Виконано інтеграцію інструментів серії KOMPLETE. Це забезпечує музиканту широкі можливості в управлінні та впровадженні інструментів від провідних виробників. У лівій частині інструмента розташовані прогумовані колеса Pitch Bend і Modulation, а також сенсорний контролер Smart Strip. Komplete Kontrol S61 Mk2 оснащена клавіатурою з механікою Fatar keybeds і 61 повнозваженою клавішею з функцією післядотику. Komplete Kontrol S61 Mk2 забезпечує глибоку інтеграцію з пристроями серії MASCHINE і різними DAW. На задній панелі розташовані два призначуваних педальних входи, MIDI in/out, роз'єм для підключення USB 2.0. У комплекті поставляється ПЗ Komplete Kontrol і Komplete 11 Select.

Тип: MIDI клавіатури

Кількість клавіш: 61

Опис
Характеристики

Опис

СТВОРЕНО ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ГРАТИ

З останнім поколінням KOMPLETE KONTROL створення музики стає більш інтуїтивно зрозумілим і практичним. Виконуйте виразно, переглядайте і попередньо прослуховуйте звуки, налаштовуйте параметри, замальовуйте свої ідеї, а потім переміщайтеся і міксуйте свій проект — і все це з одного повністю інтегрованого центрального елемента для студії і сцени.

ЗАХОПЛЮЮЧИЙ ВІЗУАЛЬНИЙ ЗВОРОТНИЙ ЗВ’ЯЗОК

Бачити все, що вам потрібно, коли вам потрібно, де вам потрібно: Два кольорових екрани з високою роздільною здатністю надають важливу інформацію про звуки та проекти, функціональні кнопки з підсвічуванням змінюються за кольором та інтенсивністю, вказуючи на їхній стан, а точна система Light Guide точно вказує на розташування звуків, клавішних зон, перемикачів, шкал та іншого.

ПОПЕРЕДНЬО НАНЕСЕНІ НА КАРТУ І ГОТОВІ ДО ГРИ

Всі ваші інструменти та ефекти KOMPLETE і NKS попередньо зіставлені з обладнанням KOMPLETE KONTROL людьми, які знають їх найкраще — самими розробниками інструментів. Основні параметри, такі як управління огинаючою і відсікання фільтрів, завантажуються миттєво і відображаються на двох кольорових дисплеях, інтуїтивно розділених на сторінки. Це означає, що ви можете бачити, що саме ви налаштовуєте в реальному часі - в кГц, дБ або BPM.

ПРАКТИКУЙТЕСЯ У СВОЄМУ РОБОЧОМУ ПРОЦЕСІ

Захоплюйте всі свої ідеї прямо з клавіатури: KOMPLETE KONTROL надає миттєвий доступ до елементів керування транспортуванням, зведенням і редагуванням в Logic Pro X, Ableton Live, Cubase, Nuendo і GarageBand, з візуальним зворотним зв’язком і вимірюванням гучності на вбудованих в клавіатуру дисплеях. А завдяки входам і виходам MIDI підключати зовнішнє обладнання до вашого сетапу так само просто.

Характеристики

  • Количество клавиш: 61
  • Функция послекасания: есть
  • Разъемы подключения: MIDI in / out, USB 2.0, 2 х 1/4" TS
  • Системные требования: Mac OS X 10.11 или macOS 10.12, Intel Core 2 Duo; Windows 7 или более поздних версий, Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64 X2
  • Память: 4 GB RAM (6 GB рекомендуется для KONTAKT Instruments)
  • Габариты: 1006 x 297 x 84 мм
  • Вес: 6,55 кг
Вас може зацікавити: