Novation Launchkey 61SL MK3

Novation
00-00016985
33630,00
грн.
MIDI клавіатура Novation Launchkey 61SL MK3
Створена, щоб стати серцем вашої студії, незалежно від того, чи є ви продюсером, який віддає перевагу роботі в DAW, чи орієнтованим на MIDI-обладнання, чи живете в мрії про модулі. Міді-клавіатура Novation 61SL MKIII, можливо, є найбільш функціональним міді-контролером.
Поставляється з 61 клавішею, підтримує USB, MIDI вхід, вихід і thru 5-pin DIN порти, а також 2 виходи CV/gate і Mod. На борту також є роз'єм для педалі сустейна і зовнішнього годинника.

Тип: MIDI клавіатури

Характеристики: Ableton Live

Кількість клавіш: 61

Опис
Характеристики

Опис

Давайте підключимось
SL MkIII - це далеко не звичайний клавішний контролер. Це універсальний хаб для всіх ваших інструментів для створення музики з можливістю секвенування і танцювальних ефектів. Центральний елемент для підключення, управління і створення музики з усім вашим обладнанням. Незалежно від того, чи є у вас комп'ютер чи ні.

Творіть швидко і легко за допомогою вашого обладнання. Створюйте треки у восьмидорожечному поліфонічному секвенсорі: все вчасно, все в тональності, всі елементи керування під рукою.
Доступний у версіях на 49 і 61 клавішу.
Повний контроль
Працюйте з вашим улюбленим обладнанням з усіма перевагами DAW під рукою, не дивлячись на екран комп'ютера. Дістаньте свою DAW з коробки і об'єднайте її з апаратними синтезаторами, підключивши все через SL MkIII. Потім легко керуйте всім за допомогою легко настроюваних мапінгів для вашого обладнання та програмного забезпечення. Або створіть своє власне в редакторі програмного забезпечення.
Внутрішній восьмидоріжковий секвенсор на основі патернів
Вводьте ноти крок за кроком або записуйте на ходу; ви можете грати і редагувати свої послідовності прямо з клавіатури. Потім запишіть автоматизацію параметрів прямо в секвенсор, щоб оживити свої композиції. Ви можете вибрати тип арпеджіатора, встановити частоту синхронізації, налаштувати довжину нот і патернів, а також використовувати педи для створення ритмів у реальному часі.
Відчуття
SL MkIII може похвалитися нашою найкращою і найприємнішою для гри напівзваженою клавіатурою в синтезаторному стилі, з пружинним механізмом, налаштованим на потреби досвідченого музиканта. У неї також є післядотик, який можна призначити на що завгодно. Винятково висока частота розгортки 10 кГц надає клавішам надзвичайно динамічного звучання для виразного виконання. А завдяки яскравому RGB-світлодіодному зворотному зв'язку ви можете миттєво бачити шкали, режими і зони.
Чутливі до швидкості RGB-педи SL MkIII також мають безліч функцій: їх можна використовувати для запуску кліпів, як кроки в секвенсорі, для гри на барабанах, а також для поліфонічного афтертача.
Клавіші для Live
Ми працювали з Ableton®, щоб створити безпрецедентну інтеграцію з Live™. SL MkIII дійсно витягує ваші сесії з коробки. Повнокольорові РК-екрани забезпечують повну видимість параметрів, а педи, кнопки, вісім фейдерів і вісім ручок дозволяють працювати з музикою - і з будь-яким основним музичним програмним забезпеченням, використовуючи InControl.

Характеристики

 • USB/MIDI контролер
 • Напівзважена клавіатура на 61 клавішу із синтезаторною механікою
 • Вибір кривих чутливості
 • Вбудований 8-трековий поліфонічний секвенсор
 • Сумісний з Ableton Live або будь-яким іншим звуковим редактором, що підтримує протокол HUI
 • Кастомні налаштування програмного забезпечення та пристроїв 
 • RGB педи, кнопки з підсвічуванням, 8 фейдерів і 8 кнобів для зручності керування пристроєм
 • Динамічні RGB педи можуть використовуватися для запуску кліпів, як кроки для секвенсора, мають поліфонічний післядотик
 • Колеса пітчу і модуляції з підсвічуванням
 • Висока частота сканування в 10 кГц для розширеного динамічного діапазону
 • Конектори: USB
 • MIDI In, Out, Out 2/Thru
 • 3 х роз'єми для підключення педалей
 • Аналоговий Clock вихід і 2 x CV Pitch
 • Розміри: 981 x 300 x 100 мм
Вас може зацікавити: