Native Instruments Komplete Kontrol A61

Native Instruments
00-00003635
11562,00
грн.
Native Instruments Komplete Kontrol A61 - це розумний і гнучкий 61-клавішний контролер, призначений для всіх віртуальних інструментів, ефектів і основних DAW. Контролер оснащений напівзваженою клавіатурою, 8 ручками управління, чутливими до торкання, ергономічними колесами висоти тону і модуляції, а також 4-позиційним енкодером для швидкої навігації проєктами і пошуку звуків. Komplete Kontrol A61 призначений для використання з усіма програмними та апаратними MIDI-інструментами, прекрасно інтегрований з Komplete 9, Komplete 10, Komplete 11 і Komplete 12.

Тип: MIDI клавіатури

Кількість клавіш: 61

Опис
Характеристики

Опис

ПОПРАКТИКУЙТЕСЯ У СТВОРЕННІ МУЗИКИ

Створення музики найкраще відбувається швидко, весело та фізично. Знайдіть потрібний звук, зробіть його власним, виконайте і зафіксуйте результати - і все це за допомогою чутливої напівзваженої клавіатури. У комплекті з чотирма інструментами преміум-класу та MASCHINE Essentials клавіатури серії A мають все необхідне для втілення ваших ідей в життя.

ШВИДШЕ ЗНАХОДЬТЕ ПОТРІБНІ ЗВУКИ

З сотнями пресетів на вибір, пошук потрібного звуку може перетворитися на рутинну роботу. Однак у KOMPLETE KONTROL всі ваші пресети KOMPLETE і NKS інтуїтивно зрозуміло позначені і впорядковані, тому знайти потрібний можна швидко і легко. Більше того, ви можете прослухати прев'ю кожного звуку під час перегляду, не завантажуючи окремі інструменти.

Потрібні серйозні низькі частоти? За допомогою кнопок і OLED-дисплея виберіть SYNTH > BASS > SUB BASS, потім прослухайте пресети і завантажте потрібний для вашого треку.

ГРАЙТЕ ТВОРЧО

З функцією Smart Play вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що ви не візьмете потрібну ноту - просто виберіть гаму і грайте. Активуйте режим акордів, щоб створити багату прогресію, граючи окремими клавішами, а потім увімкніть арпеджіатор і перетворіть її на виразний музичний перформанс. А для початківців клавішників передбачений легкий режим Easy Mode, який призначає білі клавіші на будь-яку зручну для вас гамму.

ВТІЛЮЙТЕ СВОЇ ІДЕЇ

Незалежно від ваших налаштувань, A-серія розроблена таким чином, щоб вписатися в існуючий робочий процес, з негайним доступом до елементів керування транспортуванням, зведенням і редагуванням у вашій улюбленій DAW. Наразі підтримуються Logic Pro X, GarageBand і Ableton Live, а розширена інтеграція з Cubase і Nuendo буде доступна в наступному оновленні програмного забезпечення KOMPLETE KONTROL. А якщо ви тільки починаєте, то MASCHINE Essentials, що входить до комплекту, дозволить вам записувати та аранжувати ваші ідеї безпосередньо з вашого обладнання - ніякого додаткового програмного забезпечення не потрібно.

ІНСТРУМЕНТІВ У КОМПЛЕКТІ

Клавіатури серії A містять понад 6700 звуків і 13 ГБ контенту, а також все необхідне для того, щоб почати створювати музику. Зареєструйте своє обладнання та отримайте два потужних синтезатора, два ретельно семпльованих фортепіано та багато іншого. Крім того, з MASCHINE Essentials у вас будуть всі необхідні інструменти, щоб пройти шлях від натхнення до готового треку.

Характеристики

 • Розумний оптимізований клавішний контролер для всієї вашої колекції віртуальних інструментів і ефектів
 • Найкраща у своєму класі напівзважена клавіатура
 • Інформативний OLED-дисплей для простої навігації
 • 8 чутливих до дотику ручок керування
 • Ергономічні колеса висоти тону та модуляції
 • 4-позиційний енкодер для зручного пошуку звуків і навігації по проектах за допомогою однієї руки
 • Система пошуку, заснована на тегах у додатку Komplete Kontrol: швидкий пошук звуків і миттєве прослуховування
 • Розумна гра: Залишайтеся в тональності з більш ніж 100 ладами і режимами, грайте послідовності акордів і арпеджіо за допомогою однієї клавіші або призначте будь-який лад тільки на білі клавіші
 • Заздалегідь налаштоване управління інструментами та ефектами Komplete плюс сотні сумісних зі стандартом Native Kontrol Standard (NKS) плагінів від сторонніх виробників усередині програми Komplete Kontrol
 • Повна підтримка плагінів формату VSTi і VST FX
 • Глибока інтеграція з програмним забезпеченням MASCHINE
 • Інтуїтивний контроль над програмами Logic Pro X, Ableton Live і GarageBan.
 • TRS-вхід (джек) для педалі, призначення на сустейн або експресію
 • Живлення по шині USB 2.0
 • Може бути використаний / призначений як MIDI-контролер
 • Включає об'ємну колекцію інструментів і ефектів Komplete, застосунок Komplete Kontrol S і MASCHINE ESSENTIALS (повна версія програми MASCHINE плюс колекція звуків у 1.6 Гб MASCHINE Factory Selection)
Вас може зацікавити: