Native Instruments Traktor Kontrol Z2

Native Instruments
00-00003670
28548,00
грн.
Native Instruments Traktor Kontrol Z2 - передовий DJ-контролер у тілі професійного 2+2 канального мікшера, з підтримкою програми TRAKTOR SCRATCH, що входить до комплекту. TRAKTOR KONTROL Z2 є першим у світі повноцінним симбіозом DJ мікшера і контролера. Два автономні канали забезпечують під'єднання програвачів або CD, тоді як два додаткові канали надають контроль над ПЗ TRAKTOR Remix Decks. Вбудована 24-бітна звукова карта і професійні виходи XLR забезпечують високу якість звуку, а роздільні вихід стенду і вхід для мікрофона дають змогу інтегрувати мікшер у будь-яку DJ-стійку. Вбудований USB-хаб забезпечує можливість підключення додаткових пристроїв без використання USB-порту комп'ютера, що полегшує інтеграцію додаткових контролерів, як-от KONTROL F1 і X1. Забезпечується зручний доступ до ручок і фейдерів Innofaders. Кожен з двох основних каналів має по виділеному трьохсмуговому еквалайзеру, фільтру і фейдер-секції, в той час як два окремі регулятори забезпечують контроль над TRAKTOR-каналами. Чотири додаткові різнокольорові кнопки з LED-підсвіткою для кожного TRAKTOR-каналу можна призначити для контролю ключових точок і Remix Decks. Інтуїтивно зрозуміла майстер-секція забезпечує комфортну навігацію по файлах усередині TRAKTOR і доступ до функцій Sync і Quantize. Функція Macro FX спеціально розроблена для TRAKTOR і дає змогу об'єднати кілька ефектів на одному органі управління. Мікшер постачається з останньою версією флагманського ПЗ NI TRAKTOR SCRATCH PRO 2, а також із таймкодом TRAKTOR SCRATCH на вінілі та CD.

Тип: DJ контролери

Опис
Характеристики

Опис

DJ-мікшер Native Instruments TRAKTOR KONTROL Z2

 Офіційно анонсовано двоканальний діджейський мікшер, комп'ютерний аудіоінтерфейс та контролер Traktor Kontrol Z2. Випуск заплановано 1 листопада.

TRAKTOR KONTROL Z2 поміщає найпередовіший DJ контролер у корпус професійного 2+2 канального мікшера із включеним програмним забезпеченням TRAKTOR SCRATCH.
 • 2 автономних каналів + 2 повні канали Remix Channels
 • Міцний алюмінієвий корпус із Innofaders ™
 • Інтуїтивне керування Macro FX та режим Flux Mode
TRAKTOR KONTROL Z2 є першим у світі 2+2 DJ мікшером . Створений для використання в клубах, Z2 функціонує як видатний клубний мікшер з вертушками і CDJ, і як центр установки з Remix Decks і контролерами.
Нові Macro FX та Flux Mode в останньому програмному забезпеченні TRAKTOR розширює ваш творчий арсенал. Металевий корпус, стандартна установка висоти, RGB кнопки та Innofaders™ забезпечують неперевершену надійність.
TRAKTOR KONTROL Z2 додає Макро FX до програмного забезпечення TRAKTOR. Змінити ваш трек до невпізнання вам допоможуть нові комбо ефекти такі, як Wormhole, LaserSlicer і Bass-o-matic. Керуйте звуком за допомогою однієї інтуїтивної ручки!
Flux Mode відстежує час, доки ви займаєтеся ключовими точками або циклами, а також дозволяє повертатися рівно в потрібний момент – це потужний інструмент для всіх творчих діджеїв.
Об'єднайте кілька контролерів TRAKTOR KONTROL F1 і X1 завдяки USB-хабу Z2, звільняючи додаткові порти на вашому ноутбуці.
Почніть роботу за допомогою флагманського TRAKTOR SCRATCH PRO 2 з технологією Remix Deck™ та таймкодом TRAKTOR SCRATCH - просто підключіть Z2 до комп'ютера за допомогою одного кабелю USB.
Підключіть вертушки або CD-вертушки за допомогою входів на мікшері та керуйте таймкодом за допомогою вінілу або компакт-дисків. А завдяки покращеній HID інтеграції, Z2 легко поєднується з останніми Pioneer CDJ та мікшерами.

Характеристики

 • Тип: DJ мікшер/контролер
 • Канали: 2 + 2
 • Кросфейдер: Innofaders
 • Системні вимоги Mac OS: Mac OS X 10.6 or 10.7 (latest update) or 10.8 (і вище)
 • Системні вимоги Windows: Windows 7 (і вище)
 • Аудіоінтерфейс: 24 біт/48 кГц
 • Додаткові входи: 2 USB (A) порти для підключення зовнішніх контролерів X1, F1
 • Комутація з PC: USB
 • Входи: XLR, Jack, RCA (Main), RCA (Line + Phono), AUX, Mic Jack 6,3, навушники Jack 6,3 і 3,5
 • Живлення: внутрішній блок живлення з 3-контактним кабелем
 • Розміри: 272 x 388 x 109 мм
 • Вага: 5,1 кг
Вас може зацікавити: