PreSonus Eris E8

PreSonus
00-00007532
8800,00
грн.
PreSonus Eris E8 - двосмуговий активний студійний монітор ближнього поля. Оснащений 8" вуфером з композитного тканинного матеріалу і 1.25" шовковим твітером. Модель оснащена поліпшеним хвилеводом EBM (Elliptical Boundary Modeled). Ця конструкція пропонує ширшу звукову спрямованість ВЧ щодо моделей минулого покоління. Для серії Eris використовуються замовні низькочастотні динаміки з кевлара з ручним плетінням. В якості високочастотного обрано класичний купольний твіттер з шовку, який найбільш природно відтворює перехідні процеси на високих частотах.
Ціна вказана за 1шт.

Тип: Монітори

Характеристики: 7-9 дюймів

Кількість у коробці: Один

Модель: PreSonus Eris

Опис

Опис

Студійний монітор Presonus Eris E8
Компанія PreSonus представляє нову Eris™ серію студійних референсних моніторів. Ці ультра-доступні, 2-смугові, двоканальні акустичні системи забезпечують дуже точний відгук із щільним басом та дуже чіткими верхами.
Пристрої можуть бути скориговані користувачем в акустичному просторі, що дозволяє створити зручніший для прослуховування навколишній простір або моделювати різні місця прослуховування - особливість, як правило, не надається студійними моніторами в цій ціновій категорії.
Eris E8 має 8-дюймовий низькочастотний кевларовий драйвер, рухомий 75 Вт підсилювачем потужності класу D і 1-дюймовий (25 мм), шовковий купольний високочастотний твітер з 65 Вт підсилювачами клас D. Це забезпечує до 105 дБ SPL. Частотна характеристика оцінюється від 45 Гц до 22 кГц.
Моделі Eris мають індивідуальний балансовий XLR та ¼” TRS вхідні конектори на додаток до небалансних RCA входів. Студійні монітори пропонують екранування, струм-вихідний обмежувач, захист від перегріву та дозвуковий захист.
Користувачі також можуть зробити кілька типів налаштувань користувача. Чотирьох позиційний перемикач акустичного простору управляє фільтрами другого порядку з центром у точці 100 Гц, що забезпечує три точки згасання (без згасання, -2 дБ і -4 дБ), що дозволяє контролювати відгук басів щодо близькості стіни до ваших динаміків.
Перемикач високих частот встановлює зріз низької частоти (другого порядку -12 дБ/октава), 80 Гц або 100 Гц. Ви також отримуєте плавне регулювання високих частот та середніх від -6 дБ до +6 дБ.
Це поєднання контролю дозволяє створити лінійний відгук для точного моніторингу. Пристрої також дозволяють моделювати різні середовища прослуховування, тому вам не доведеться слухати мікси у вашому автомобілі, комп'ютері та на домашній стереосистемі, щоб перевірити, як звучить музика з різними системами.
Натомість, ви можете налаштувати відгук Eris моніторів і перевірити свої мікси, не виходячи зі студії. Жодні інші монітори в цій ціновій категорії не пропонують такого рівня контролю.
Вас може зацікавити: