Korg NANOKONTROL2-WH

Korg
00-00007508
4450,00
грн.
KORG NANOKONTROL2-BK – портативний USB-MIDI контролер, що підтримує різне програмне забезпечення, включно з основними програмами DAW. Компактна панель управління має функції швидкого доступу. Контролер має вісім каналів для управління музичним програмним забезпеченням. Кожен з восьми каналів обладнаний органами управління: регулятором, фейдером і трьома перемикачами для управління панорамуванням, рівнем гучності і соло/м'ютуванням/записом. Також на панелі розташована кнопка маркера, що дає змогу встановити мітки у важливих точках пісні. Під час використання програмного синтезатора ви зможете призначити параметри на зручні для вас функції: наприклад, фейдери можна використовувати для управління генератором обвідної ADSR, а регулятори - для управління частотою зрізу фільтра і резонансом. Загалом на корпусі доступно 8 ручок, 8 слайдерів і 24 основні кнопки. Korg nanoKONTROL2 поставляється спільно з безкоштовним редактором Korg Kontrol Editor (безкоштовно завантажується з сайту korg.com), який дає змогу сконфігурувати пристрій під власні потреби..

Тип: MIDI Контролери

Опис
Характеристики

Опис

KORG nanoKEY2 USB MIDI-клавіатура з 25 клавішами

Компактна панель управління з зручними можливостями

Восьмиканальний nanoKONTROL2 пропонує всі контролери, необхідні для всебічного керування вашим музичним програмним забезпеченням, і все це в корпусі оптимальних пропорцій, щоб ідеально поміститися перед вашим ноутбуком. Було також продумано транспортну секцію з вибором ручок, вибраних для забезпечення легкого та інтуїтивно зрозумілого керування DAW. NanoKONTROL2 працює з більшістю музичних програм, включаючи всі основні DAW, тому складні налаштування підключення залишилися в минулому.

Повний контроль над вашою робочою станцією та програмними синтезаторами

Кожен з восьми каналів містить ручку, фейдер і три перемикачі, кожному з яких уже призначено параметри Pan, Volume, Solo, Mute і Record. Таке налаштування дуже зручно при автоматизованому записі на кількох доріжках. Додана кнопка-маркер допомагає позначати важливі фрагменти пісні та забезпечує ефективну роботу. Для використання програмних синтезаторів параметри можуть бути призначені для інших бажаних номерів контролерів. Наприклад, фейдери nanoKONTROL2 можна використовувати для керування огинаючою ADSR синтезатора, а ручки можна використовувати для керування частотою зрізу фільтра, резонансом або іншими параметрами.

Зручне налаштування завдяки підключенню USB

Просто підключіть свій комп’ютер до nanoKONTROL2 через USB, і у вас є мобільна музична студія. У той же час nanoKONTROL2 живиться через USB-кабель, що, в свою чергу, означає, що на один кабель менше, а отже, охайне робоче місце.
Сумісність Apple iPad з nanoSERIES2 (*1)(*2)
Контролери KORG nanoSERIES2 можна використовувати з Apple iPad через USB-кабель у поєднанні з Apple Camera Connection Kit без зовнішнього джерела живлення (*3). Насолоджуйтесь такими додатками для iPad, як KORG iMS-20(*4) з nanoSERIES2(*4).
*1: підтримується OS4.2.1.
*2: KORG не гарантує сумісність; Проблеми можуть виникнути, коли Apple оновлює ОС та/або випускає нові моделі.
*3: Якщо ви використовуєте один контролер nanoSERIES2 протягом тривалого часу або використовуєте декілька контролерів nanoSERIES2 одночасно, будь ласка, використовуйте активний концентратор USB із достатнім джерелом живлення.
*4: Програма iPad має підтримувати Core MIDI.

Плагін Control Surface для nanoKONTROL

Плагін Control Surface для nanoKONTROL2 (пов’язує nanoKONTROL2 із Logic і GarageBand) Цей плагін було створено у відповідь на запити багатьох користувачів nanoKONTROL2. Його можна безкоштовно завантажити та пропонує прямий доступ до каналів гучності/панорамування/вимкнення/соло, еквалайзера та посилань ефектів, а також усіх транспортів Logic і GarageBand через nanoKONTROL2.

Програмне забезпечення KORG Control Editor

NanoKONTROL2 працює з програмним забезпеченням «Korg Kontrol Editor», яке можна безкоштовно завантажити з веб-сайту Korg. Після встановлення ви можете внести детальні зміни на комп'ютері. Наприклад, для кожної команди управління можна вказати мінімальне і максимальне значення.

Характеристики

  • Тип: USB-MIDI контроллер
  • Контроллеры: 8 вращающихся ручек, 24 кнопки, 8 слайдеров, 5 транспортных кнопок, кнопки установки маркеров и смены треков
  • USB: 1 x mini-USB
  • Питание: USB
  • Размеры: 325 х 83 х 30 мм
  • Вес: 293 г
Вас може зацікавити: