Native Instruments Komplete Kontrol A49

Native Instruments
00-00003634
8892,00
грн.
Native Instruments KOMPLETE KONTROL A49 - це розумний і гнучкий 49-клавішний контролер, призначений для всіх віртуальних інструментів, ефектів і основних DAW. Контролер оснащений напівзваженою клавіатурою, 8 ручками управління, чутливими до торкання, ергономічними колесами висоти тону і модуляції, а також чотирипозиційним енкодером для швидкої навігації проектами і пошуку звуків. KOMPLETE KONTROL A49 призначений для використання з усіма програмними та апаратними MIDI-інструментами, чудово інтегрований у продукти KOMPLETE 9, KOMPLETE 10, KOMPLETE 11 і KOMPLETE 12.

Тип: MIDI клавіатури

Кількість клавіш: 49

Опис
Характеристики

Опис

ПРАКТИЧНО СЛУХАЙТЕСЯ СВОЄЮ МУЗИКОЮ

Створення музики найкраще, коли воно швидке, веселе та фізичне. Знайдіть потрібний звук, створіть його власним, виконуйте та запам’ятовуйте результати – і все це завдяки чутливій напівзваженій клавіатурі. У комплекті з чотирма інструментами преміум-класу та MASCHINE Essentials клавіатури серії A містять усе необхідне для втілення ваших ідей.

ЗНАХОДІТЬ СВОЇ ЗВУКИ ШВИДШЕ

З сотнями попередніх налаштувань на вибір пошук потрібного звуку може бути непростою справою. Однак із KOMPLETE KONTROL усі ваші пресети KOMPLETE та NKS інтуїтивно позначені та впорядковані, тож знайти потрібний швидко й легко. Більше того, ви можете почути попередній перегляд кожного звуку під час перегляду, не завантажуючи окремі інструменти.

Потрібен серйозний низький рівень? Використовуйте кодери та OLED-дисплей, щоб вибрати SYNTH > BASS > SUB BASS, потім прослухайте пресети та завантажте правильний для свого треку.

ПОПЕРЕДНЬО НАНЕСЕНІ НА КАРТУ І ГОТОВІ ДО ГРИ
Всі ваші інструменти та ефекти KOMPLETE і NKS попередньо зіставлені з обладнанням KOMPLETE KONTROL людьми, які знають їх найкраще - самими розробниками інструментів. Основні параметри, такі як управління огинаючою і відсікання фільтрів, миттєво відображаються на OLED-дисплеї, коли ви торкаєтеся відповідного регулятора. Це означає, що ви можете бачити, що саме ви налаштовуєте в реальному часі - в кГц, дБ або BPM.

ВИКОНАЙТЕ ТВОРЧО

Завдяки Smart Play вам ніколи не доведеться хвилюватися про те, що ви влучите не ту ноту – просто виберіть гамму та грайте. Активуйте режим акордів, щоб створити насичену послідовність, граючи на окремих клавішах, потім увімкніть арпеджіатор і перетворіть це на виразне музичне виконання. А для новачків у клавіатурі Easy Mode налаштовує білі клавіші на будь-який бажаний масштаб.

ВТІЛЮЙТЕ СВОЇ ІДЕЇ
Незалежно від ваших налаштувань, A-серія розроблена таким чином, щоб вписатися в існуючий робочий процес, з негайним доступом до елементів керування транспортуванням, зведенням і редагуванням у вашій улюбленій DAW. Наразі підтримуються Logic Pro X, GarageBand і Ableton Live, а розширена інтеграція з Cubase і Nuendo буде доступна в наступному оновленні програмного забезпечення KOMPLETE KONTROL. А якщо ви тільки починаєте, то MASCHINE Essentials, що входить до комплекту, дозволить вам записувати та аранжувати ваші ідеї безпосередньо з вашого обладнання - ніякого додаткового програмного забезпечення не потрібно.

Характеристики

 • Розумний, оптимізований клавішний контролер для всієї вашої колекції віртуальних інструментів і ефектів
 • Доступна точка входу у світ NI
 • Найкраща у своєму класі, напівзважена клавіатура
 • Інформативний OLED-дисплей для простої навігації
 • 8 чутливих до дотику ручок управління
 • Ергономічні колеса pitch і modulation
 • 4-позиційний енкодер для зручного пошуку звуків і навігації по проектах за допомогою однієї руки
 • Система пошуку, заснована на тегах у додатку KOMPLETE KONTROL: швидкий пошук звуків і миттєве прослуховування
 • Розумна гра: Залишайтеся в тональності з більш ніж 100 ладами і режимами, грайте послідовності акордів і арпеджіо за допомогою однієї клавіші або призначте будь-який лад тільки на білі клавіші
 • Заздалегідь налаштоване управління інструментами та ефектами KOMPLETE плюс сотні сумісних зі стандартом Native Kontrol Standard (NKS) плагінів від сторонніх виробників усередині додатка KOMPLETE KONTROL
 • Повна підтримка плагінів формату VSTi і VST FX
 • Глибока інтеграція з програмним забезпеченням MASCHINE
 • Інтуїтивний контроль над програмами Logic Pro X, Ableton Live і GarageBan.
 • TRS-вхід (джек) для педалі, призначення на сустейн або експресію
 • Живлення по шині USB 2.0
 • Може бути використаний / призначений як MIDI-контролер
 • Включає об'ємну колекцію інструментів і ефектів KOMPLETE, застосунок KOMPLETE KONTROL S і MASCHINE ESSENTIALS (повна версія програми MASCHINE плюс колекція звуків у 1.6 Гб MASCHINE Factory Selection)
Вас може зацікавити: