Novation Launchpad Pro MK3

Novation
0020111064
16910,00
грн.
Novation Launchpad Pro Mk3 - 64-клавішний MIDI-контролер, поліпшена версія Novation Launchpad Pro. Пристрій отримав додаткові функціональні кнопки і кілька нових функцій. Novation Launchpad Pro Mk3 дає змогу запускати аудіокліпи та семпли, керувати MIDI-файлами, вмикати динамічні режими нот і акордів, перемикати сцени та інструменти, записувати рухи, а також працювати з програмою Ableton Live. Користувачі можуть призначати на кнопки різні налаштування, керувати мікшером DAW та її загальними функціями (відтворення, зупинка, запис, панорама, гучність). Контролер має вбудований автономний 32-кроковий секвенсор, що дає змогу створювати шаблони для взаємодії з віртуальними інструментами та аудіокліпами, і функцію збереження сцен для створення повноцінних треків. Також передбачено збереження до 8 загальних конфігурацій з можливістю миттєвого перемикання. Підтримується робота із зовнішнім MIDI обладнанням. Контролер має 64 надчутливих до швидкості і натискання RGB педів і 42 кнопки. Для підключення у пристрої передбачені MIDI In/Out1/Out2 на роз'ємах 3,5 мм і порт USB-С. У комплект також входить кабель USB-A - USB-C, кабель USB-C - USB-C, USB-A адаптер живлення, 3 перехідники TRS Minijack на DIN MIDI, а також набір плагінів і ПЗ Ableton Live 10 Lite.

Тип: MIDI клавіатури

Характеристики: Ableton Live

Опис
Характеристики

Опис

Novation Launchpad Pro MK3 - це вдосконалена версія MIDI-контролера бестселера, що ідеально підходить для управління та тісної інеграції з DAW Ableton.
Особливості інтерфейсу
Розроблена для Ableton Live 10, при цьому модель однаково добре працюватиме з будь-яким DAW або апаратним MIDI-пристроєм. Покращені педи зі світлодіодним RGB підсвічуванням чутливі до швидкості та тиску забезпечують зручність, правильний відгук та творчий підхід до продакшену, а дизайн розроблений таким чином, щоб зосередитися на продуктивності, легко та відразу застосовуючи ефекти, перемикаючись між елементами керування мікшером та між чотирма основами. Session, Note, Device, та User.
Режими
Режим Session надає прямий доступ до кліпів, а режим Note дозволяє створювати динамічні ритми і пропонує можливість грати в режимі хроматичної клавіатури. Режим Device забезпечує доступ до будь-яких параметрів приладу або пристрою для зручного керування та роботи в режимі реального часу. Режим користувача призначений для користувацьких макетів продуктивності для програмного та апаратного забезпечення, а доступ одним натисканням до функції Capture MIDI в Ableton Live гарантує, що ви ніколи не пропустите жодної ідеї.
Широкі можливості
Слідкуйте за розвитком ваших треків за допомогою чотирисмугового поліфонічного 32-ступінчастого автономного секвенсора з вісьмома нотамії або підключіть ваше улюблене обладнання для відтворення патернів через MIDI завдяки простій інтеграції контролера. Мікшер пропонує керування всіма обсягами, панорамуванням та ефектами і чутливий до швидкості, дозволяє плавні переходи або миттєві зміни залежно від того, як сильно грає пед.
Входи/виходи
У ваших руках музичний творчий центр, який можна підключити до апаратного обладнання, використовуючи порти MIDI In, Out і Out 2/Thru на роз'ємах 3,5 мм. Девайс живиться від USB, але може також живитися від адаптера змінного струму, що додається, для автономної роботи. Модель поставляється з Ableton Live Lite, набором сесій AAS, додатковими ключами XLN, касетними плагінами Klevgrand R0Verb та DAW, Softube Time та Tone Bundle, а також Sound Collective, який пропонує нові безкоштовні плагіни кожні пару місяців. Крім того, 2-місячне членство у Splice Sounds також включене.

Характеристики

  • Контролери: 64 педа з RGB-підсвічуванням, чутливі до швидкості та тиску, 42 тактильні кнопки зворотного зв'язку з підсвічуванням
  • Підключення: USB Type-C
  • Замок Кенсінгтона: є
  • Сумісність програмного забезпечення: Ableton Live 10 Lite увімкнено (якщо у вас є Ableton Live, він повинен бути версії 10 або вище, щоб працювати з Launchpad Pro MK3, оновіть до останньої версії, оскільки попередні версії Ableton Live не включають інтеграцію з Launchpad Pro MK3, модель також працюватиме як стандартний MIDI-контролер)
  • Системні вимоги: відповідає класу та працюватиме з будь-якими сучасними комп'ютерами Mac та Windows, для використання з iOS потрібно Lightning до USB 3 Camera Adapter та зовнішнє джерело живлення
  • Живлення: від шини USB (USB-блок живлення входить до комплекту)
  • Розміри: 1,8 х 26,9 х 26,9 см
  • Вага без аксесуарів: 1,0 кг
Вас може зацікавити: