Novation Launchpad Mini MK3

Novation
00-00003985
5320,00
грн.
Novation Launchpad Mini MK3 - третя версія компактного MIDI-контролера Launchpad Mini для Ableton Live. Модель оснащена більшими педами і має кілька додаткових функцій. Контролер оснащений 64 чутливими до швидкості і натискання RGB педами і 16 функціональними кнопками. Живлення пристрою здійснюється через порт USB-С. Сітка з педів 8 х 8 дає змогу запускати кліпи, грати барабанні партії та керувати мікшером. Контролер інтегрується з програмою без необхідності налаштування, а світлодіодне підсвічування клавіш відображає їхній поточний стан. Компактний розмір і легка вага дають змогу легко брати контролер із собою, а живлення від USB позбавить зайвих дротів. Передбачено збереження до 4-х загальних конфігурацій, які буде можливо миттєво перемикати, що буде зручним на живих виступах. До комплекту також входить набір програмного забезпечення: Ableton Live Lite, AAS Session Bundle, XLN Addictive Keys, Klevgrand R0Verb і DAW Cassette, пакет Softube Time and Tone і два місяці членства в Splice Sounds. До комплекту також входить кабель USB-C - USB-A.

Тип: MIDI Контролери

Характеристики: Ableton Live

Опис
Характеристики

Опис

Створений для запуску
Launchpad Mini - наш найкомпактніший і найпортативніший пэд-контролер MIDI-сітки з 64 RGB-педами. Він дає вам все необхідне, щоб почати виступати в Ableton Live - і він поміститься у вашій сумці. Почніть створювати і виконувати треки в Ableton Live, де б ви не знаходилися, використовуючи величезний набір звуків з коробки для початку роботи.
Почніть створювати музику
Яскраві панелі полегшують перегляд сесії Ableton Live і запуск звуків. Виглядає він також чудово: повна колірна палітра RGB ідеально відповідає вашим кліпам і сценам. Безшовна інтеграція з Ableton Live означає, що Launchpad Mini приносить вашу сесію до кінчиків ваших пальців, так що ви можете витрачати більше часу на запуск і менше часу на клацання мишею.
Ніщо не стримує вас
Ви можете почати створювати музику вже сьогодні за допомогою Launchpad Mini. З його практичними елементами керування, тоннами звуків у комплекті та нашою покроковою інтерактивною платформою для налаштування, ми пішли далі, ніж будь-коли, щоб полегшити початок роботи. Launchpad Mini - це контролер сітки для будь-якого живого виконавця.
Ласкаво просимо на борт
Підключивши Launchpad Mini до мережі, ви потрапите до нашого онлайн-засобу для легкого старту. Завантажте все необхідне програмне забезпечення за допомогою покрокових відеоінструкцій, які допоможуть вам налаштувати Ableton Live і почати створювати музику за лічені хвилини.
Візьміть його з собою всюди
Хороші речі дійсно приходять в маленьких упаковках. Launchpad Mini - наш найкомпактніший, найпортативніший і найлегший сітковий контролер, тому вам ніколи не доведеться залишати його вдома. Візьміть його з собою куди завгодно, щоб ви могли запускати свої звуки, коли прийде натхнення.

Характеристики

  • Тип: MIDI-контролер
  • 64 педа, чутливих до сили і швидкості натискання (сітка 8 х 8)
  • RGB-підсвічування
  • 16 функціональних кнопок
  • 3 режими роботи, що налаштовуються
  • Новий режим Note Mode
  • Роз'єм USB-C
  • Живлення від шини USB
  • Ableton Live 10 Lite у комплекті
  • Розміри: 180 х 180 х 14,2 мм
Вас може зацікавити: