Arturia DrumBrute

Arturia
00-00004012
20339,00
грн.
Arturia DrumBrute -аналогова драм-машина. Ця модель є функціональною драм-машиною із секвенсором. DrumBrute надає 17 аналогових ударних, починаючи від бас-бочки і закінчуючи перкусійними елементами. Також дана драм-машина оснащена оригінальним фільтром Steiner-Parker на вихідному майстер каналі, що дає змогу урізноманітнити звучання. Секвенсор надає до 64 кроків, при цьому є можливість перемикання між 64 секвенціями з можливістю з'єднання одна з одною. Однією з особливостей цього апарату є майже повна відсутність багатозадачності на одному регуляторі чи кнопці, іншими словами, майже кожен регулятор відповідає лише за певну функцію, щоб не втрачати часу на навігацію, а більше часу приділяти створенню композиції. На передній панелі розташовуються всі регулятори ударних елементів (Attack, Decay, Level, Pitch). На задній панелі розташовуються MIDI In/Out, окремі 3,5 мм виходи для ударних, два виходи для навушників 3,5 мм і 1/4", а також MIX OUTPUT. Arturia DrumBrute також оснащений USB інтерфейсом для підключення до комп'ютера.

Тип: Драм-машини

Вид: Аналогові

Опис
Характеристики

Опис

Аналогова драм-машина Arturia DrumBrute

Чистий аналоговий ритм

DrumBrute — це універсальна аналогова драм-машина, розроблена з продуктивністю та глибоким редагуванням звуку. Надайте своїй музиці аналогового ефекту, якого вона заслуговує!

Великий звук без великого бюджету

Колекція з 17 різних аналогових ударних інструментів; вдосконалений 64-ступінчастий барабанний секвенсор з режимом пісні; поліритмічна машина з покроковим повторенням; високопродуктивний і послідовний лупер. DrumBrute — це все. Він також може служити вашим творчим центром, оскільки його широкі можливості підключення дозволяють виводити різні частини вашого міксу окремо та підключатися до всього наявного у вас студійного та виконавського обладнання за допомогою USB, MIDI та Clock I/O.

DrumBrute поєднує в собі технічну досконалість студійного обладнання з хвилюванням інструменту, на якому можна грати.

Створіть свій ідеальний комплект, використовуючи найкращі аналогові звуки

Кожна з сімнадцяти партій ударних і перкусії є на 100% аналоговою і несе дику ДНК родини синтезаторів Brute. DrumBrute є повністю поліфонічним, тому всі його звуки можна відтворювати одночасно та крутити за допомогою неприємного дворежимного фільтра Штайнера-Паркера на 12 дБ.

М’який, гострий, чистий, трешовий чи нищівний... DrumBrute дозволяє створити захоплюючу індивідуальну звукову палітру, яка наелектризує вашу музику.

DrumBrute пригодна не только для создания битов: благодаря тонким настройкам ее можно использовать и для выступлений, меняя ритмику в режиме реального времени! DrumBrute обладает инновационными функциями, такими как Step Repeat, Pattern Looper, Mute/Solo группами, песенным режимом, случайным выбором и колебаниями для каждого трека. "Пальцевые" барабанщики оценят возможность работать с квантованными или семиквантованными секвенциями с ультра чувствительными подушечками.

Характеристики

 • Тип: аналогова драм-машина
 • Кількість аналогових звуків: 17
 • Звуки: Kick 1, kick 2, snare, clap, hi-hat 1, hi-hat 2, conga hi, conga low, tom hi, tom low, maracas, rimshot, clave, tambourine, cymbal, reverse cymbal, zap.
 • Секвенсор: 64 патерни з 64 кроками
 • Ефекти патерну: Swing, Randomness, Pattern Looper
 • Фільтр: Steiner Parker (Master Out)
 • Синхронізація: 1PPS, 2PPQ, DIN24, DIN48, MIDI, Clock.
 • USB: Є
 • Вихід на навушники: 1/4", 3,5 мм
 • Виходи: 1/4" Mix Out, 12 x 3,5 мм (ударні), Clock 3,5 мм.
 • Вхід: Clock 3,5 мм
 • Габарити: 418 x 276 x 40 мм
 • Вага: 2,58 кг
Вас може зацікавити: