Novation Launchpad X

Novation
00-00006319
8000,00
грн.
9400,00
грн.
Novation Launchpad X - MIDI-контролер з 64 педами для Ableton Live, який надає все необхідне для створення музики. Контролер має 64 педи, чутливих до сили та швидкості натискання. Педи оснащені кольоровим підсвічуванням. Крім цього є 16 функціональних кнопок. Доступно чотири режими роботи, що налаштовуються, за допомогою яких можна надсилати в DAW повідомлення MIDI CC, Program Change і Note Change. Також контролер отримав новий режим роботи Note Mode для виконання мелодійних партій, а також можливість керувати барабанними інструментами Ableton Live Drum Racks. Як і раніше, за його допомогою можна запускати кліпи в Ableton Live - маппінг налаштований автоматично, достатньо лише під'єднати контролер до комп'ютера. До комплекту також входить набір програмного забезпечення: Ableton Live Lite, AAS Session Bundle, XLN Addictive Keys, Klevgrand R0Verb і DAW Cassette, пакет Softube Time and Tone і два місяці членства в Splice Sounds. До комплекту також входить кабель USB-C - USB-A.

Тип: MIDI Контролери

Характеристики: Ableton Live

Опис
Характеристики

Опис

Створений для виступів
Launchpad X - це наш основний 64-педальний MIDI-контролер з сіткою для Ableton Live. Він дає вам все необхідне для створення музики. Запускайте, відтворюйте і виконуйте свої звуки, а також створюйте треки за допомогою великих, надчутливих RGB-педів, динамічних режимів нот і гамми, а також елементів керування мікшером.
Незамінний контролер для Live
Все, що стосується створення треків в Ableton Live, стало простіше завдяки швидкому, практичному запуску кліпів і сцен на Launchpad X і нашій найзручнішій на сьогоднішній день сітці для відтворення. Виразно грайте на своїх інструментах і пристроях за допомогою 64 чутливих до швидкості і тиску RGB-педів, а потім ніколи не втрачайте ідею за допомогою функції Capture MIDI одним натисканням. Launchpad X повинен бути на столі кожного творця музики Ableton Live.
Виражайте себе
Launchpad X надає вам все необхідне прямо під рукою, щоб ви могли витрачати менше часу на клацання мишею і більше часу на створення музики. Ніколи не хвилюйтеся, що не потрапите в тональність - режими Dynamic Note і Scale дозволять вам з легкістю грати басові партії, мелодії, акорди і ліди в тональності. Наші найчутливіші до швидкості педи з поліфонічним ефектом післядотику дозволять вам грати на інструментах динамічно і виразно. Відійдіть від екрану, візьміться за руки і пориньте у свої треки.
Зробіть його своїм
Зануртеся глибше і змусьте Launchpad X працювати так, як ви хочете. Використовуйте Novation Components, щоб налаштувати MIDI-відображення і контролювати практично все, що завгодно; чотири користувацькі режими означають, що ви можете створити свій власний варіант роботи цього важливого сіткового контролера - ви обмежені лише своєю уявою.
Контролюйте своє виконання
Основні елементи керування виконанням доступні одним натисканням кнопки: зупинка, соло, вимкнення звуку, регулювання запису, а також налаштування рівнів, панорамування і відправки. Використовувати Launchpad X дуже просто, не потрібно встановлювати драйвери, просто підключіть і грайте.
Логічний вибір
За допомогою Live Loops і будь-якої панелі Launchpad ви можете активувати комірки, щоб експериментувати з ідеями аранжування і записувати свої виступи. Клітинки можуть містити окремі фрагменти, петлі, MIDI-патерни та дані автоматизації, їх можна перетягувати або записувати наживо в область доріжок Logic, щоб швидко створювати аранжування пісень.

Характеристики

  • Тип: MIDI-контролер
  • 64 педа, чутливих до сили і швидкості натискання (сітка 8 х 8)
  • RGB-підсвічування
  • 16 функціональних кнопок
  • 4 режими роботи, що налаштовуються
  • Новий режим Note Mode
  • Роз'єм USB-C
  • Живлення від шини USB
  • Ableton Live 10 Lite у комплекті
  • Розміри: 241 х 241 х 17,5 мм
Вас може зацікавити: