Behringer VMX100USB

Behringer
00-00006604
5670,00
грн.
Behringer VMX100USB - двоканальний DJ-мікшер із вбудованим аудіоінтерфейсом USB. 2 канальний мікшер з супер гладкими ULTRAGLIDE фейдерами з життєвим циклом до 500000 і оптичним кросфейдером. Регульована крива кросфейдера дає змогу швидко адаптуватися до будь-якого стилю міксу. VMX100USB має просте управління з 2-смуговим еквалайзером та індикатором рівня для MAIN виходу, а також вихід для сабвуфера з регульованою частотою і управлінням рівнем. Двосмуговий Kill-еквалайзер (- 32 дБ) з максимально точним налаштуванням рівня і функцією максимального утримання. Є RCA роз'єми для під'єднання аналогових вінілових і CD програвачів, мікрофонний вхід 1/4 Jack із запатентованим мікрофонним передпідсилювачем XENYX і швидкісний USB-порт для під'єднання та доступу до МР3 бібліотеки й оцифрування власних міксів.

Тип: Микшеры

Опис
Характеристики

Опис

ПРОФІАЛЬНИЙ МІКШЕР VMX100USB

2-канальний діджейський мікшер VMX100USB призначений для прямого підключення до вашого комп’ютера та перенесення вашої музики прямо в цифрову сферу. В одну мить VMX100USB дозволяє записувати та відтворювати будь-які цифрові музичні файли з ПК або комп’ютера Mac* – без встановлення драйверів!
Подвійні інтелектуальні вбудовані лічильники BPM (ударів за хвилину) із Sync Lock і Beat Assist допомагають підтримувати синхронізацію ваших треків, а наші фейдери та кросфейдери, керовані VCA, забезпечують бездоганну продуктивність. Ми також включили безкоштовне завантаження великого набору програмного забезпечення, яке перетворить ваш комп’ютер на повноцінну студію для створення та редагування музики!

Живіть з більшою кількістю медіа!

Подібно до надійних діджейських мікшерів минулого, VMX100USB оснащений входами RCA для мікшування ваших улюблених вінілових нарізок за допомогою вертушок, а також магнітофонних, CD і mp3-плеєрів. Але сучасне USB-підключення VMX100USB дає вам також доступ до бібліотеки mp3 вашого комп’ютера або оцифровує ваш власний творчий мікс за допомогою ПК або комп’ютера Mac*. VMX100USB також має окремий мікрофонний вхід для оголошень, імпровізованого репу або будь-якого іншого вокального нюансу. Якщо його можна клацати, обертати або говорити, VMX100USB може це міксувати!

Машина мрії ді-джея

Незалежно від того, чи ви ді-джей-каскадер, який додає кілька елементів у мікс, чи просто тримаєтесь простого – USB-ready VMX100USB є ідеальним мікшером для вас. Завдяки 2 каналам, оснащеним нашими надплавними фейдерами ULTRAGLIDE, термін служби яких становить до 500 000 циклів, і VCA-керованим кроссфейдером з регульованою кривою — ви можете швидко налаштувати VMX100USB відповідно до свого особистого стилю мікшування. Простий у використанні VMX100USB також надає індивідуальні 2-смугові еквалайзери (-32 дБ) і регулятори посилення для кожного каналу, а також 10-сегментний світлодіодний індикатор рівня для основного виходу. Все це забезпечує максимальний комфорт, надійність і безперебійну роботу звуку протягом багатьох років.

Характеристики

 • Тип: DJ-мікшер
 • Кількість каналів: двоканальний
 • Інтелектуальний подвійний лічильник темпу BPM: є
 • Фейдери: плавні фейдери ULTRAGLIDE, VCA-фейдери
 • Регульована огинаюча кросфейдера для мікшування стилів
 • Двосмуговий Kill-еквалайзер (-32 дБ): точне налаштування рівня
 • Функція максимального утримання
 • Взаємодія з операційними системами ПК: Windows, Mac
 • Вбудований USB-інтерфейс: запис і відтворення музичних файлів
 • Вхід для мікрофона: 1\4 Jack
 • Позолочені роз'єми RCA
 • Ручки управління: 2(х)-смуговий Kill-еквалайзер (-32 дБ), регулятори посилення (Gain), балансу, двосмугові еквалайзери на кожному каналі (Hi, Low).
 • Габаритні розміри (у заводській упаковці): 350 x 250 x 150 мм
 • Вага: 3.20 кг
Вас може зацікавити: