Akai MPK Mini MK3 White

Akai
00-00007510
4640,00
грн.
AKAI PRO MPK Mini MK3 – високочутлива MIDI-клавіатура з 25 клавішами зменшеного розміру, третя версія популярної моделі MPK Mini. Модель отримала оновлену динамічну клавіатуру Gen 2 і лісплей для відображення параметрів. Контролер має 4-позиційний джойстик для управління модуляцією і динамікою тону, 8 педів у стилі MPC з підсвічуванням і чутливістю до швидкості натискання і 8 призначуваних Q-Link ручок. Пристрій оснащений кнопками підвищення і зниження октави, а також входом для сустейн педалі. Крім того, на борту є вбудований арпеджиатор і функції повноцінних робочих станцій MPC - Note Repeat і Full Level. Пристрій підтримує систему підключення plug-and-play, функцію USB-MIDI і живлення по USB. У комплект входять також 2 Гб семплів і ліцензійні ключі для програми MPC Beats і віртуальних інструментів Bassline, Tubesynth, Electric, Hybrid 3, Mini Grand і Velvet.

Тип: MIDI клавіатури

Кількість клавіш: 25

Опис
Характеристики

Опис

Нововведення
У цьому поколінні було оновлено кілька ключових моментів для максимальної продуктивності. По-перше, він може похвалитися переробленою клавіатурою для більшої міцності. Вбудований OLED-дисплей може відображати важливу інформацію про вибір режиму DAW, рівень гучності, CC та інші параметри. Ви також помітите, що педи виглядають по-новому - вони встановлені відповідно до топової лінійки MPC.
Софт Akai VIP3.0
У комплекті з контролером також йде Akai Professional VIP3.0 - потужний бандл, що складається з інструментів та ефектів. Це третє покоління програмного забезпечення Virtual Instrument Player – шедевр управління робочим процесом. Він дозволяє завантажувати практично будь-який модуль, що підключається, і комбінувати до восьми віртуальних інструментів (плюс ефекти) в складні механізми з key зонами, сплітами і мапінгом, що налаштовується. Це саме той функціонал, на який ви очікуєте від автономної робочої станції.
MPK MINI MK3 дає вам усі інструменти для досягнення будь-якого рівня успіху. У комплект входить програмне забезпечення, таке як MPC Beats, Air Hybrid, Mini Grand, Velvet та різні пакети розширення MPC.

Характеристики

  • Клавіатура: 25 клавіш, чутливих до швидкості натискання з 10-октавним діапазоном, використовуючи кнопки октави вгору/вниз
  • Педи: 8 призначених педів з підсвічуванням, чутливих до швидкості та тиску
  • Ноби (енкодери): 8 призначених ручок обертових на 360°
  • XY Контролер: 1 налаштований стик з 3 режимами
  • Підключення та порти: 1 порт USB, вхід TS 1/4 дюйма (6,35 мм) для педалі сустейна
  • Живлення: від шини USB
  • Розміри: 318 мм x 181 мм x 44 мм
  • Вага: 0,75 кг
Вас може зацікавити: