Arturia KeyStep Pro

Arturia
00-00003807
21588,00
грн.
Arturia KeyStep Pro - 37-клавішний MIDI-контролер і багатоканальний поліфонічний секвенсор. Контролер дає змогу працювати з модульними блоками, зовнішніми синтезаторами та програмною студією одночасно. 4 незалежні треки поліфонічного секвенсора дають повний контроль над інструментами. Трек 1 також може функціонувати як 16-канальний барабанний секвенсор. Секвенсор має інтуїтивно зрозуміле управління і широкі можливості підключення. Контролер оснащений 3-октавною клавіатурою з чутливістю до швидкості натискання і післядотиком, а також має 16 педів. Загалом доступно 4 незалежні секвенсори, що керують будь-яким синтезатором, модулем або драм-машиною. Секвенсор пропонує 16 патернів на трек. Кожен патерн секвенсора може мати довжину до 64 кроків і містити 16 нот на крок. Також можна з'єднати до 16 патернів разом, щоб створити цілі пісні або частини вашого сету. Режим сцен дає змогу робити знімки всіх послідовностей у патерні та миттєво перемикатися між наборами послідовностей. Контролер дає змогу легко завантажувати, дублювати, налаштовувати, редагувати і зберігати послідовності для подальшого використання у вбудованій пам'яті контролера. Контролер має широкі комутаційні можливості. Доступні по 4 окремі виходи на інструмент (CV, Gate, Mod), а також 8 окремих виходів drum gate. Також є 1 MIDI вхід і 2 MIDI-виходи, порт USB, вхід для педалі сустейна і Clock синхронізація. У комплект також входить USB-кабель і адаптер живлення.

Тип: MIDI Клавіатури

Характеристики: MIDI Інтерфейс

Кількість клавіш: 37

Опис
Характеристики

Опис

Опис контролера Arturia KeyStep Pro
Arturia KeyStep Pro може бути тим самим контролером та секвенсором, який ви так довго чекали. Він поєднує в собі потужні можливості секвенсора з 37-клавішною чутливою до швидкості клавіатурою та додатковою обробкою. На борту є USB для використання з вашими програмними інструментами, MIDI для апаратних синтезаторів та виходи CV/Gate/Mod для модульних синтезаторів Eurorack. З його чотирьох трековим поліфонічним секвенсором, виділеним 16-трековим барабанним секвенсором та розширеними функціями, такими як рандомізація, арпеджіо та акорди, стає ясно, що ця модель безумовно не є вашим звичайним клавіатурним контролером. Незалежно від того, чи виконуєте ви електронну музику на сцені, чи у вас є широкий вибір обладнання, що потребує комплексного управління, ви будете вражені цим пристроєм.
Комплексний контролер та секвенсор для сучасних продюсерів
Цей клавіатурний контролер має величезний творчий потенціал, і ви все менше і менше звертатиметеся до свого комп'ютера. Чотири поліфонічні треки покрокового секвенсора дозволяють вам складати акордові послідовності та мелодії прямо з інструменту, у той час як спеціальний 16-трековий секвенсор ударних впорається з вашими ритмічними запитами. Є можливість регулювати темп та свінг безпосередньо на панелі, а вбудований метроном з динаміком допоможе вам імпровізувати та експериментувати, не заважаючи клік треку у вашій DAW. Іншими словами, Arturia KeyStep Pro є повноцінним контролером, який працює більше як окремий інструмент.
Відмовтеся від DAW на сцені
Якщо ви виконуєте електронну музику на сцені, то, напевно, відчуваєте незручність і незручність, час від часу налаштовуючи свою DAW для виступу. Цей девайс дає можливість повністю відмовитись від DAW на сцені, особливо з його окремим виходом для метронома. Таким чином, ви можете відправити його своєму барабанщику для використання як клік-доріжку. Також, у вас буде можливість вводити більше звукового різноманіття в перфоманс, позбавляючись повторюваних елементів.
Майстерний контроль за вашою колекцією обладнання
Навіть якщо ви рідко використовуєте DAW для продакшену та виступів, ця модель стане розумним та зручним способом пов'язати вашу колекцію обладнання. Крім двох MIDI-виходів для синтезаторів, драм-машин та ефекторів , є набір роз'ємів для Eurorack і напівмодульних синтезаторів. Крім конфігурованих виходів CV (з підтримкою поліфонічних CV операцій), сигналів Gate, Mod і Clock Reset, у вас також є вісім виділених драм-виходів для простого керування кількома модулями. Тому незалежно від того, яка комбінація апаратного та програмного забезпечення використовується, ви зможете налаштувати девайс для своїх потреб та зручності.

Характеристики

 • Клавіатура на 37 чутливих до швидкості та сили натискання клавіш з післядотиком
 • Чотирьох-трековий секвенсор має 16 кнопок кроків, до 64 кроків у послідовності; до 16 нот поліфонії за крок
 • Мелодичний секвенсор з можливістю запис у реальному часі, покроковий запис та редагування, контроль над висотою тону, швидкістю, довжиною гейту та ін.
 • Барабанний секвенсор на 24-секції за допомогою поліритмії
 • 7 режимів арпеджіатора, діапазон 5 октав
 • Чіткий OLED-дисплей
 • 4 виходи (CV, Gate, Mod) + 8 драм виходів, 2 виходи MIDI, синхронізація годинників
 • 1 вхід MIDI, USB, синхронізація годинника, вхід для педалі сустейна
 • Метроном із вбудованим динаміком та лінійним виходом
 • Комплектація: контролер Arturia KeyStep Pro короткий посібник, USB-кабель, джерело живлення
 • Розміри: 589 х 208 х 38 мм
 • Вага: 2,7 кг
Вас може зацікавити: