Michael Kiwanuka – Kiwanuka [2LP]

00-00001717
2395,00
грн.
3113,50
грн.
A1. You Ain’t The Problem
A2. Rolling
A3. I’ve Been Dazed

B1. Piano Joint (This Kind of Love) Intro
B2. Piano Joint (This Kind of Love)
B3. Another Human Being (Interlude)
B4. Living In Denial

C1. Hero
C2. Hard to Say Goodbye

D1. Final Days
D2. Interlude (Loving The People)
D3. Solid Ground
D4. Light

Жанр: R&B / SOUL / FUNK

Опис
Слухати

Опис

KIWANUKA - це продовження альбому Майкла «Love & Hate», який викликав широкий резонанс як у критиків, так і у публіки, завдяки чому британський музикант отримав свою другу номінацію на Mercury Prize, а також другу та третю номінацію BRIT. Там, де Love & Hate продемонстрували майстерність Майкла із гітарою, KIWANUKA демонструє слух до музичної пригоди. Теми, які так голосно прозвучали раніше, повертаються сюди, а саме: постійне замішання Майкла та сумнів у його власній ідентичності, а також у надії та силі. Те, що Майкл провів останні рік чи два, пишучи і дбаючи про платівку, і в той же час знаходячи любов, що знову відкрилася, до документування свого життя за об'єктивом, піддається пропозиції художника поставити мікроскоп на своє життя.
Майкл пояснює: «Останній альбом прийшов із інтроспективного місця, і я думаю, що це схоже на терапію. Це більше про те, щоб відчувати себе комфортно в тому, хто я є, і питати, що я хочу сказати. Наприклад, як я міг бути сміливим і кидати виклик собі та слухачеві? Йдеться про самовпевненість, а не про меланхолію. Це альбом, який розкриває, що означає бути людиною сьогодні».
Запис альбому проходив у Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Лондоні, Майкл повернувся до студії до Danger Mouse та Inflo, тієї ж продюсерської команди, яка так чудово об'єдналася в Love & Hate,
Неймовірна обкладинка альбому була створена молодим художником Атланти, що швидко зростає, Markeidric Walker.
  • 2019 рік. Європа
  • Новий альбом
  • Вініл 180 грам
  • Розкладний конверт

Слухати

Вас може зацікавити: