Khruangbin ‎– Con Todo El Mundo [LP]

00-00002281
1680,00
грн.
2184,00
грн.
A1. Como Me Quieres
A2. Lady and Man
A3. Maria También
A4. August 10
A5. Como Te Quiero

B1. Shades of Man
B2. Evan Finds the Third Room
B3. A Hymn
B4. Rules
B5. Friday Morning
Опис
Слухати

Опис

Сформоване з Лаури Лі на бас-гітарі, Марка Спіра на гітарі та Дональда "DJ" Джонсона на барабанах, техаське тріо Khruangbin, що мандрує світом, презентує свій другий альбом "Con Todo El Mundo", реліз якого заплановано на 26 січня 2018 року.
Якщо на їхній дебютний альбом 2015 року "The Universe Smiles Upon You" вплинули тайські касети 60-х і 70-х років та компіляції південно-східної Азії з поп-музики, року та фанку, то "Con Todo El Mundo" мандрує на схід, через Індію, щоб надихнутись нещодавно відкритим фанком і соулом Близького Сходу, зокрема, Ірану. Лора Лі пояснює назву альбому: "Мій дідусь завжди запитував мене "Como me quieres?" ("Як сильно ти мене любиш?"), і він приймав лише одну відповідь. "Con todo el mundo" (З усім світом)".
Протягом "Con Todo El Mundo" мелодійна низькочастотна теорія Лаури Лі, ліричні, вільні гітарні лінії Марка та завжди готовий до роботи діджейський бекбіт утворюють щось більше, ніж просто їхні частини. Синхронна за вібраціями душа, що мандрує планетою, відточуючи своє ремесло, вбираючи краєвиди, звуки та відчуття культур з усього світу, обробляючи їх через фільтр Хруангбін і даруючи результат... усьому світу.

Слухати


Вас може зацікавити: