Behringer BM1

Behringer
00-00016119
3258,00
грн.
Студійний універсальний конденсаторний мікрофон з кардіоїдною спрямованістю BEHRINGER BX2020 стане чудовим помічником у домашній студії звукозапису і підійде як для запису вокалу, так і для музичних інструментів. Широкий частотний діапазон (від 20 Гц до 20 кГц), чутливість -37 дБ ± 3 дБ при 1 кГц і максимальний рівень звукового тиску 144 дБ дадуть змогу використовувати мікрофон практично для будь-яких домашніх і студійних цілей.

Мікрофон BEHRINGER BX2020 - це втілена в реальність мрія ентузіастів звукозапису! Надмалошумний конденсаторний мікрофон студійної якості стане відмінним вибором для домашнього або студійного запису. Міцний і надійний корпус розрахований на приватні переїзди й активну студійну діяльність. BEHRINGER BX2020 - неймовірна якість за доступною ціною!

Конденсаторні мікрофони - це ідеальний вибір для запису вокалу та акустичних інструментів. Це основний тип мікрофонів, який використовується в студіях звукозапису і на радіостанціях. Мікрофон BX2020 здатний вловлювати набагато більше нюансів, ніж більшість динамічних мікрофонів, через його ширшу частотну характеристику. Щоб насолодитися процесом запису, просто підключіть мікрофон BEHRINGER BX2020 до зовнішньої звукової карти або USB-мікшерного пульта з фантомним живленням.

Тип: Студийные микрофоны