Metallica - Metallica [2LP]

00-00000815
2990,00
грн.
3887,00
грн.
A1. Enter Sandman
A2. Sad But True
A3. Holier Than Thou

B1. The Unforgiven
B2. Wherever I May Roam
B3. Don't Tread On Me

C1. Through The Never
C2. Nothing Else Matters
C3. Of Wolf And Man

D1. The God That Failed
D2. My Friend Of Misery
D3. The Struggle Within
Опис
Слухати

Опис

Metallica - п'ятий студійний альбом американського хеві-метал гурту Metallica. Випущений 12 серпня 1991 року на лейблі Elektra Records, він зазвичай згадується як "Чорний альбом" через дизайн упаковки. Його запис відбувався в One on One Studios у Лос-Анджелесі протягом восьми місяців, через що у Metallica часто виникали розбіжності зі своїм новим продюсером Бобом Роком. Альбом ознаменував собою зміну музики гурту від треш-металу їхніх попередніх чотирьох альбомів до більш повільного, важкого і вишуканого звучання.

Metallica просувала Metallica серією турів. Вони також випустили п'ять синглів для просування альбому: "Enter Sandman", "The Unforgiven", "Nothing Else Matters", "Wherever I May Roam" і "Sad but True". найвідоміші пісні гурту.

Metallica отримала широке визнання критиків і стала найбільш продаваним альбомом гурту. Він дебютував під номером один у десяти країнах і провів чотири тижні поспіль на вершині Billboard 200, що зробило його першим альбомом Metallica, який очолив чарти альбомів. Metallica - один із найбільш продаваних альбомів у світі, а також один із найбільш продаваних альбомів у США з моменту початку відстеження Nielsen SoundScan. Альбом був сертифікований 16-кратно платиновим Асоціацією звукозаписної індустрії Америки (RIAA) 2012 року, і було продано понад шістнадцять мільйонів копій у Сполучених Штатах, що стало першим альбомом епохи SoundScan, який отримав це.

У 2020 році альбом посів 235-те місце у списку 500 найвеличніших альбомів усіх часів журналу Rolling Stone. У грудні 2019 року Metallica стала четвертим релізом в американській історії, який подолав 550-тижневий рубіж у Billboard 200. Він також став другою за тривалістю традиційною назвою в історії і другою, яка провела 550 тижнів у чартах альбомів.

Слухати

Вас може зацікавити: