Pink Floyd - The Piper At The Gates Of Dawn [LP]

00-00001241
1680,00
грн.
2184,00
грн.
A1. Astronomy Dominé
A2. Lucifer Sam
A3. Matilda Mother
A4. Flaming
A5. Pow R. Toc H.
A6. Take Up Thy Stethoscope And Walk

B1. Interstellar Overdrive
B2. The Gnome
B3. Chapter 24
B4. The Scarecrow
B5. Bike

Жанр: ROCK

Опис
Слухати

Опис

Очікування на вініл Пінк Флойд аудіофільської якості з чудовим звучанням закінчилось: The Piper at the Gates of Dawn на LP, зведений з оригінальних аналогових стрічок Джеймсом Гатрі, Джоелом Плантом та Берні Ґрундманом

Революційний дебютник Pink Floyd "The Piper at the Gates of Dawn" назавжди змінив психоделічний рок. Єдиний з альбомів гурту, яким керував зламаний геній Сіда Баррета, робота 1967 року нарешті звучить так, як і має звучати на вінілі. Зведений з оригінальних аналогових стрічок Джеймсом Гатрі, Джоелом Плантом і Берні Ґрундманом та виданий на 180-грамовій вініловій платівці, "The Piper at the Gates of Dawn" є частиною довгоочікуваної кампанії з перевидання каталогу Pink Floyd, яка відновлює цінні роботи гурту в аналоговому форматі. Записаний у студії Abbey Road Studios по сусідству з "Бітлз", коли останні працювали над "Сержантом Пеппером", альбом "Десятка" являє собою дивовижну суміш химерного і дивного. Пропущений крізь лінзу ЛСД і пронизаний мелодійним есід-попом та експериментальними інструментальними напрацюваннями, він включає класику спейс-року "Interstellar Overdrive" і драматичну "Astronomy Domine".

Гурт Pink Floyd у складі Сіда Баррета, Роджера Вотерса, Ріка Райта та Ніка Мейсона вперше увірвався на музичну сцену в 1967 році з хітом "Arnold Layne". Незважаючи на відхід Сіда Баррета, гурт, до якого невдовзі приєднався Девід Гілмор, записав кілька найбільш новаторських і революційних альбомів своєї епохи, кульмінацією яких став один з найбільш продаваних альбомів усіх часів "The Dark Side Of The Moon" у 1973 році. За ним послідували численні альбоми, що стали світовими лідерами продажів, серед яких The Wall, Animals, Wish You Were Here, The Final Cut та фінальний альбом 2014 року The Endless River.

Слухати

Вас може зацікавити: