Агонь ‎– Закладка [LP]

00-00001373
1270,00
грн.
1651,00
грн.
A1. ВСЕМ FUCK/ ВСЕМ FАК/ ВСЕМ F**K
A2. Я ХЕЙТЕР (feat. The Gitas)
A3. НАЙДИ МЕНЯ
A4. ДОЧКА ДИЛЕРА
A5. ДРУГАЯ (feat. Supersonya) 

B1. БРО (BRVSKI X Morphom feat. Tonya)
B2. НЕКРУЖИТ
B3. ОКЕАН
B4. ВСЕМ JUKE (Dub Beans rmx)

Жанр: UKRAINIAN

Жанр: RAP / HIP-HOP / TRIP-HOP

Опис
Слухати

Опис

ЗАКЛАДКА - другий за рахунком мульти-жанровий альбом гурту АГОНЬ, який виходить за підтримки лейблу MOON RECORDS.
Артистові недостатньо бути чесним на сцені з глядачем, перш за все він має бути чесним із самим собою. Розправившись із багажем старого звучання в першому альбомі, гурт АГОНЬ вклав у нову мульти-жанрову платівку свій справжній настрій. Експресивна поведінка на сцені, що змушує представників молодого андеграунду робити музикантам щирі компліменти, не могла не втілитися в нових зухвалих треках.
Вибуховий бойовик Я ХЕЙТЕР продовжує розпочате синглом ВСІМ F**K, на треку альтернативники The Gitas, гурт беззмінного саунд-боса АГОНЬ Саші Чемерова. Заряджений гітарним вайбом ліричний хіт НАЙДИ МЕНЯ - це живе звучання, практично втрачене в останні роки реп-лихоманки. Іронічний аудіо-пранк НЕКРУЖИТ - стьоб нестерпної пост-естрадної жуйки, яку ніяк не може виплюнути мейнстрім. ДРУГАЯ - романтичний фіт із Supersonya, підгін дівчатам, які скучили за лірикою від своїх улюблених хуліганів. Кросовер реп БРО - колаб Кості Боровського і Роми Черенова ака Morphom, на якому заспівала лиса дівчинка Тоня, танцівниця гурту. ОКЕАН - відсилання до історії гурту, розриву стосунків із продюсером і початок самостійного креативного шляху.
ЗАКЛАДКА - поєднання музичного самоаналізу і повного творчого перезавантаження з відкритістю до фітів і колаборацій. Мікс агресивної поп-музики, репу, панку та танцювального груву.

Слухати

Вас може зацікавити: