David Bowie - The Mercury Demos (Box Set) [LP]

00-00015849
4650,00
грн.
6045,00
грн.
A1. Space Oddity
A2. Janine
A3. An Occasional Dream
A4. Conversation Piece
A5. Ching-a-Ling
A6. I'm Not Quite (aka Letter to Hermione)

B1. Lover To The Dawn
B2. Love Song
B3. When I'm Five
B4. Life Is A Circus
Опис
Слухати

Опис

ДЕМО-записи "MERCURY" - це десять ранніх записів Бові, записаних наживо за один дубль на котушкову касетну машину Revox у квартирі Бові навесні 1969 року, з акомпанементом Джона "Гатча" Гатчинсона на гітарі та вокалі.
Рухомий глибшою динамікою, ніж у більшості поп-виконавців, Девід Бові жив у зовсім особливому світі незвичайних звуків і нескінченного бачення. Не бажаючи залишатися на біговій доріжці рок-легенди й уникаючи скочування до постійно принизливих і дедалі менших кіл кліше, Бові писав і виконував те, що хотів і коли хотів. Його відсутність у нескінченному списку "важливих подій" тільки підігріла інтерес. Постійні спекуляції про те, чим займався цей хлопець, змусили деяких навіть задуматися, а чи не його це.

Сесія являла собою базовий запис сет-листа дуету "Бові і Хатч" на той час і була записана на плівку на прохання співробітника Mercury Records A&R Келвіна Марка Лі, який хотів, щоб треки відправили їх своєму босові Бобу Рено. І Келвін, і Боб згадуються під час 41-хвилинного запису, і демо зіграли ключову роль в укладенні Девідом контракту на запис із Mercury Records.

Слухати


Вас може зацікавити: