Parov Stelar – The Art Of Sampling [2LP]

00-00003230
1375,00
грн.
1787,50
грн.
A1 Keep On Dancing
A2 Josephine
A3 Heavens Radio
A4 She Ain't Got No Money

B1 All Night
B2 Catgroove
B3 The Phantom (1930 Version)

C1 Libella Swing
C2 The Mojo Radio Gang (Radio Version)
C3 Love Remix

D1 Faith
D2 Matilda (Radio Edit)
D3 Shine
D4 Jimmy's Gang (Radio Edit)
Опис
Слухати

Опис

Час настав: діджей та продюсер Маркус Фюрдер (Marcus Füreder), він же Parov Stelar, випускає у світ чергову мелодійну хвилю джазу, хаусу та даунбіту. Його новий альбом "The Art Of Sampling" вже доступний у музичних магазинах на ваш вибір. Ви можете ознайомитися з ним у плеєрі над цим абзацом, де ви можете послухати всі пісні. Під цією статтею ви також знайдете огляд усіх доступних форматів і версій "The Art Of Sampling".
"The Art Of Sampling": Parov Stelar вдосконалює поєднання електро-свінгу та семплів
Репутація Parov Stelar багатозначна: з одного боку, австрієць є одним з піонерів електро-свінгу - надзвичайно популярного поєднання електронної танцювальної музики та свінгу. З іншого боку, діджей і продюсер є справжнім майстром семплування - тобто чутливого поєднання відібраних елементів у нові композиції. У своєму новому альбомі "The Art Of Sampling" Parov Stelar поєднує ці дві якості у вітрині численних електро-свінгових семплів-шедеврів.
На "The Art Of Sampling" Parov Stelar поєднує суть своєї творчості останніх майже десяти років з абсолютно новими піснями. Особливої уваги заслуговує тісна співпраця з іншими артистами, як у випадку з першим синглом "Keep On Dancing" feat. Marvin Gaye. Для першого синглу "Keep On Dancing" feat. Marvin Gaye був використаний фанковий диско-хіт номер 1 "Got To Give It Up" 1977 року. Крім того, на "The Art Of Sampling" можна очікувати спільні роботи з Anduze, Y'akoto, Lukas Graham, Odette Di Maio та Lilja Bloom.
"The Art Of Sampling": новий альбом Parov Stelar доступний у різних форматах і виданнях.
Треки альбому, що вже стали класикою Parov Stelar, варіюються від даунтемпо-перлин "Shine" і "Faith" до стандартних творів електро-свінгового жанру ("Jimmy's Gang", "Catgroove", "Libella Swing", "The Mojo Radio Gang", "The Phantom (1930 Version)", "All Night") до семплового феєрверку "Matilda" і більш свіжої "Love (Remix)". "The Art Of Sampling" вийшов на класичному CD, у вигляді цифрового завантаження, а для всіх любителів вінілу - також у вигляді платівки.

Слухати


Вас може зацікавити: