Michael Jackson - Bad [LP]

00-00000720
2310,00
грн.
3003,00
грн.
A1. Bad
A2. The Way You Make Me Feel
A3. Speed Demon
A4. Liberian Girl
A5. Just Good Friends

B1. Another Part Of Me
B2. Man In The Mirror
B3. I Just Can't Stop Loving You
B4. Dirty Diana
B5. Smooth Criminal

Жанр: POPULAR

Опис
Слухати

Опис

Як повідомляється, "Майкл Джексон Естейт" розглядає плани перевидання альбому Bad 1987 року з раніше невиданими бонусними піснями.

Оригінальний альбом розійшовся накладом понад 30 мільйонів копій по всьому світу і став останнім альбомом, над яким він працював з Квінсі Джонсом.

Джексон вже є найбільш заробляючою померлою знаменитістю, з продажами в 170 мільйонів доларів за минулий рік, згідно зі списком, опублікованим минулого місяця фінансовим сайтом Forbes.com. Він також є другим найбільш високооплачуваним виконавцем поп-музики цього року, живим чи мертвим, після U2.

За повідомленням MTV, за перевиданням альбому "Bad" може послідувати ще один альбом нечуваних мелодій "з невиданого матеріалу, що залишився у сховищах після смерті Джексона".

21 листопада Epic Records випустить Immortal - саундтрек до світового турне Cirque du Soleil "Michael Jackson The Immortal World Tour". Це шоу генерує середні продажі квитків у розмірі 1 мільйона доларів за вечір.

Документальний фільм 2009 року "This Is It" зібрав 200 мільйонів доларів по всьому світу, а його посмертний альбом "Michael" розійшовся накладом понад 500 000 копій. Додані до відеогри, вони принесли понад 1 мільярд фунтів стерлінгів у спадщину Джексона з моменту його смерті у 2009 році.

Коли шоу "Безсмертний" прибуде до Лас-Вегасу в грудні, воно збігатиметься з щорічним фестивалем фанатів Майкла Джексона (3-14 грудня). Серед пам'ятних речей, представлених на шоу, - бібліотека Джексона з 10 000 книг з його будинку Neverland Ranch, в тому числі його колекція поезії Ральфа Волдо Емерсона.

У грудні в Лос-Анджелесі відбудеться аукціон пам'ятних речей Джексона з особняка, де він провів свій останній день.

Слухати

Вас може зацікавити: