Вінілові платівки

Найбільший каталог вінілу в Україні.
Замовляй онлайн або приходь до нашого шоу-руму в Києві!
Шукаєш платівку, яку немає в каталозі?
Ми знайдемо її для тебе!

Магазин вінілових платівок

Запрошуємо в наш магазин вінілових пластинок. Якщо ви початківець меломан і вам до душі вініловий звук, якщо ви досвідчений аудіофіл і любитель перевірених часом вінілових записів, якщо ви колекціонер раритетних вінілових платівок або шукаєте оригінальний подарунок - в будь-якому випадку, серед більш ніж 5 000 пластинок, які ми пропонуємо до продажу, ви зможете підшукати що-небудь в нашому магазині вінілових платівок. Великий асортимент вінілу супроводжується широким ціновим діапазоном. У нашому магазині ви зможете знайти як недорогі пластинки, за ціною до ста гривень, так і раритетні видання на вінілі, вартість яких починається від тисячі гривень. Крім цього, магазин має в своєму розпорядженні широким асортиментом вінілових дисків середнього цінового діапазону.

Купити вінілові пластинки в нашому магазині дуже просто і зручно. Він розташований в центрі Києва, в 1 хвилині ходьби від м. Олімпійська. Це просторе, світле приміщення, з зручним зонуванням та чудовими можливостями для пошуку вінілових платівок.

До зустрічі в PLAY VINYL!

Play Vinyl Record Store

Ми раді запропонувати вам широкий вибір вінілу за демократичними цінами. Ми регулярно влаштовуємо знижки, акції і розпродажі. Ми продаємо тільки нові та оригінальні платівки. Нашою головною метою і основним принципом у роботі є задоволеність клієнтів, так як ми продаємо не музику, ми продаємо музичне задоволення.

Ми готові допомогти вам знайти навіть рідкісні записи! Для цього просто залиште заявку. І ми докладемо максимум зусиль, щоб допомогти вам отримати бажану платівку.

Ми дружимо з багатьма «анонімними вінільщікамі». Ці люди, як і ми, залежать від хорошої музики і не збираються лікуватися від своєї залежності!