Audio-Technica ATH-AVA400

Audio-Technica
00-00001263
3695,00
грн.
ATH-AVA400 – це повнорозмірна модель відкритого типу з регульованим наголов’ям та м’якими амбушюрами, що забезпечує тривалий комфорт та зручність у використанні. Закономірним для даного бренду залишається висока якість передачі звуку: прозорого та деталізованого.
Навушники оснащені динамічними 40 мм драйверами. Високої чутливості драйверів досягли завдяки алюмінієвим котушкам, які мають меншу масу, ніж мідні, та мають низький імпеданс.
«Розкачати» дані навушники під силу навіть середнєпотужному підсилювачу, проте ми рекомендуємо підключати ATH-AVA400 до спеціалізованих пристроїв, які повною мірою розкриють потенціал ваших навушників при прослуховуванні hi-fi музики.
Особливості:
- відкрита конструкція
- динамічні випромінювачі 40 мм
- звукові котушки CCAW
- кабель 3 м, mini-jack 3,5 мм з позолоченими контактами
- перехідник на 6,3 мм

Тип: Повнорозмірні

Тип: Накладні

Тип: Дротові

Характеристики: Закриті

Опис
Характеристики

Опис

Динамічні навушники Audio-Technica ATH-AVA400 з відкритою спинкою

Повнорозмірні навушники Audio-Technica ATH-AVA400 мають відкриту конструкцію, яка забезпечує високий рівень комфорту при тривалому прослуховуванні. Компанія-виробник відносить ці навушники до категорії універсальних моделей, які можна використовувати спільно з Hi-Fi і AV-системами високого класу. Audio-Technica ATH-AVA400 виготовлені з використанням сучасних матеріалів і мають надійну конструкцію, розраховану на тривале використання їх меломанами.
Цю модель обладнано широкосмуговими динамічними випромінювачами діаметром 40 мм зі звуковими котушками з алюмінієвого провідника, покритого міддю (CCAW). Такі котушки мають меншу масу, ніж виготовлені з мідного дроту, що забезпечує вищу чутливість випромінювачів, і водночас мають низький імпеданс. Випромінювачі встановлені в ніздрюватих корпусах з алюмінію, які ефективно гасять паразитні вібрації та роблять звук прозорим і деталізованим. Тканинні амбушюри з м'яким набиванням забезпечують комфортне прилягання навушників до голови.
Навушники оснащені саморегульованим оголів'ям, що складається з двох пружних дужок і амортизуючої накладки на фіксаторах, що розтягуються. Додатковий комфорт у використанні Audio-Technica ATH-AVA400 забезпечує з'єднувальний кабель завдовжки 3 метри, що має гарну гнучкість. Провідники в кабелі виконані з використанням безкисневої міді високого ступеня очищення і покриті ізоляцією з діелектрика з малими втратами і високою механічною міцністю. Кабель оснащено роз'ємом mini-jack діаметром 3,5 мм з позолоченими контактами, а в комплекті поставляється перехідник для гнізд діаметром 6,3 мм.
Опір Audio-Technica ATH-AVA400 становить 35 Ом, і за чутливості 93 дБ навушники є простим навантаженням навіть для не дуже потужного підсилювача. Однак для повної реалізації потенціалу цієї моделі її рекомендується підключати до якісних спеціалізованих пристроїв, використовуючи для прослуховування Lossless-записи.

Характеристики

  • діапазон частот: 18-25000 Гц;
  • чутливість: 93 дБ/мВт;
  • опір: 35 Ом;
  • діаметр мембрани: 40 мм;
  • вага: 240г;
  • довжина шнура: 300 см;
  • штекер 3,5 мм;
  • акустичне оформлення: відкрите;
  • макс. вхідна потужність:500 мВт.
Вас може зацікавити: