Програвачі вінілу

Найбільший вибір вінілових програвачів в Україні
Топ продажу

Готові комплекти

Готові рішення Plug and Play від Play Vinyl. Найкращі поєднання програвач + акустика на будь-який бюджет.
Цікаве
    7 найкращих варіантів для вашого першого вінілового програвача

    Програвачі вінілових дисків

    Вінілові програвачі, мабуть, є найбільш старими джерелами сигналу ери Hi-Fi, а на музиці з вінілових платівок виросло не одне покоління меломанів. Програвачі вінілу випускаються багатьма компаніями, серед яких є і гранди світової індустрії, і невеликі спеціалізовані компанії. На відміну від інших аудіопристроїв, програвали вінілових дисків є дуже "примхливими" у виготовленні з "механічною" точки зору.

    Основні конструктивні вузли програвача, привід диска і тонарм з звукознімачем, повинні бути сконструйовані і виконані таким чином, щоб забезпечити стабільне зчитування звукової доріжки грамплатівки. Якщо в CD плеєрі нестабільність роботи сервомеханізму можна компенсувати за допомогою електронних систем корекції помилок, то в програвачі вінілових платівок помилки зчитування неминуче призведуть до артефактів - спотворень, перекоси тонального балансу, клацань або детонації звуку. Тому всі механічні вузли LP програвача повинні виготовлятися з максимально можливою точністю, а в процесі експлуатації програвач грамплатівок необхідно час від часу налаштовувати.

    Історично існує кілька основних конструкцій вертушок для вінілу - з прямим, роликовим або пассіковим приводом диска (сьогодні по ряду причин поширені пассіковие), з різними типами тонарма і шасі. Всі вони по-своєму впливають на певні нюанси в звучанні вінілової платівки, хоча основні вимоги до якості відтворення завжди залишаються незмінними. У будь-якому випадку програвач вінілу необхідно вибирати тільки після уважного прослуховування в Hi-Fi-салоні.