PLAY VINYL

Найдорожчі та найрідкісніші платівки у світі

 
 
Найпопулярніші платівки - це не просто предмети для колекціонування або витвори мистецтва: це історія рок-н-ролу, увічнена в носіях вартістю іноді й у сотні тисяч доларів - і в кожного з них є своя історія.
З відродженням вінілу все більше і більше фанатів по всьому світу почали полювати за найбільш ласими платівками, щоб відтворити їх на свіжокупленому аналоговому сетапі. Нам усім хотілося б знайти забутий невідомо ким першопрес
"Sgt. Peppers" у містечковій крамниці, але найрідкісніші, найдорожчі платівки у світі існують не для того, щоб звучати - хіба що якщо ви взагалі ні в чому собі не відмовляєте.

У цьому списку ми зібрали найдорожчі та найсмачніші платівки з усього світу. І хоча, найімовірніше, ніхто з нас не доторкнеться до цих коштовностей, чому б не помріяти? Отже, пропонуємо познайомитися з найрідкіснішими, найдивнішими і просто найкрутішими вініловими дисками!
Elvis Presley "My Happiness" майстер-диск - 300 000 доларів США
Найбільш рання платівка короля рок-н-ролу була записана на студії Sun Studios у Мемфісі задовго до того, як Елвіс став зіркою.

Відомий любитель рок-н-ролу Джек Вайт нишком прикупив цей майстер-диск за 300 000 доларів США в січні 2015 року, тільки, на відміну від більшості колекціонерів, використав покупку з розумом. Того ж року він видав професійні копії цієї платівки до щорічного свята Record Store Day на своєму лейблі Third Man Records. Тепер колекціонери з усього світу можуть роздобути частину рок-н-рольної, майже оригінальної історії.

Long Cleve Reed & Little Harvey Hill "Original Stack O'Lee Blues" 78 rpm у простому конверті - 50 000 доларів США

Одного разу, за запевненням джерел, відомий колекціонер Джо Бруссар запропонував 70 000 доларів США за цей воістину рідкісний сингл Long Cleve Reed & Little Harvey Hill - класичний блюзовий реліз з красивими вокальними гармоніками, який існує, як відомо, в єдиному екземплярі.

Альбоми на 78 оборотах часто приваблюють колекціонерів своєю рідкістю і тим, що вони були першими альбомами, які продемонстрували можливості електронної технології запису: звук писався за допомогою мікрофона, посилювався лампами і нарізався на платівку.

Play Vinyl Pro
PLAY VINYL PRO це новий рівень звуку.
Офіційний представник Audio-Technica, Pro-Ject, Yamaha, Klipsch, Jamo, Dali, Marantz, Denon, Thorens.

Широкий вибір професійної акустики, програвачів вінілу та платівок.
Нехай звук говорить сам за себе!

#плейпро
Офіційний представник брендів:
Замовити безкоштовну консультацію
Купуй в Instagram
playvinyl_ukraine | playvinyl.pro
Нужна консультация?
Напишите нам в мессенджер
Messenger