Путівник по моделях програвачів Pro-Ject

PLAY VINYL - Найбільший вибір вінілових програвачів в Україні

1. Pro-Ject The Primary

Моделі Primary належать до найбільш бюджетних програвачів від виробника Pro-Ject.
При своїй ціні, яка трохи більша за 250 євро, ці програвачі конструктивно і зовні дуже близькі до більш старших моделей Pro-Ject (Debut, Essentsal). Зниження вартості вдалося досягти за рахунок дешевших матеріалів. Крім цього, зменшення ціни позначилося і на асортименті товарів цього модельного ряду. Порівняно з іншими лінійками, ця має досить мізерний вигляд. У цьому випадку вибір обмежується лише двома моделями: Primary Е і Primary Е Phono.
"Модельний ряд Primary розроблено для покупців, які вважають за краще вкладати невеликі суми грошей, але купувати якісну Hi-Fi техніку, а не пластмасові вироби. Це бажання продиктоване розумінням того, що налаштувати програвач досить складне заняття. Якісні програвачі оснащені тонармом, який прекрасно підходить для експлуатації разом з комплектним наднадійним картриджем Ортофон. У цього пристрою встановлена притискна сила, а також антискейтинг. Ці функції дають можливість своїм власникам застосовувати цю модель за принципом "plug and play" і водночас бути щасливим володарем техніки ручного складання з матеріалів найвищої якості та без присутності резонуючих пустот".
-Карл Лихтенгер

2. Pro-Ject The Essential Line

Модельний ряд програвачів Essential Line належить до середнього цінового сегменту і створювався він для особливих потреб Hi-Fi. Для прикладу, базова модель Essential 3 розроблена для користувачів, які хочуть застосовувати зовнішній фонокоректор, а Essential 3 Phono має можливість безпосередньо під'єднувати до підсилювача або до акустики активної.

У цій лінійці є багато інших варіацій: Essential 3 HP - підійде для любителів слухати музичні треки в навушниках. Головна ідея цього модельного ряду - це дати можливість клієнтам вибрати програвач, виходячи з особистих переваг.
Ціна програвачів цієї серії стартує з 400 євро.
"Лінійка програвачів The Essential Line була розроблена, як альтернатива напханим безліччю функцій дешевим низькоякісним аналогам, що заполонили ринок кілька років тому. Моделі цієї серії дають можливість покупцеві зосередитися на функціях справді потрібних і не платити зайві гроші за те, чим, можливо, він ніколи й не скористається. Наша команда розробила вироби високої якості, вироблені в ЄС, для фанатів музики, які не хочуть або не можуть витрачати чималі гроші на програвач".
-Карл Лихтенгер

3. Pro-Ject T-Line

T Line - це одна з молодих серій програвачів від Pro-Ject. Ціна на ці моделі незначно вища за початковий рівень, щось середнє між Primary і Essential. Це, як і раніше, досить бюджетні вироби, які коштують близько 300 євро, але водночас під час їхнього виробництва велику увагу приділяють зовнішньому вигляду, більшою мірою це стосується опорного диска. Він виготовлений із загартованого скла. Цей модельний ряд включає в себе 3 моделі:
-Базова Т1. Необхідний зовнішній фонокоректор.
-T1 Phono SB. У комплектацію входить фонокоректор.
-T1 BT. У комплектацію, крім фонокоректора, входить Блютуз-передавач, який забезпечує з'єднання з Bluetooth акустикою або ресивером.
"Опорний диск із загартованого скла - ідеальне рішення, яке перешкоджає появі резонансу і робить програвач більш привабливим зовні. На відміну від дисків з полірованого МДФ, які застосовуються в лінійці Primary".
-Карл Лихтенгер

4. Pro-Ject The Debut Line

Лінійка програвачів The Debut Line також належить до середньої цінової категорії. Вона має багато спільного з Essential Line, особливо зовнішній вигляд. Щодо якості, то моделі цієї серії більш вдосконалені. Їхня конструкція та спеціально підібрані матеріали значно зменшують шум і спотворення. У них встановлений важчий опорний диск, ніжки теж на порядок якісніші, а мотор ізольований від столу. Вартість моделей цієї лінійки починається від 550 євро. Немає жодних сумнівів, що програвачі Debut Line є найбільш затребуваними, тому що оптимальнішого співвідношення ціна-якість неможливо знайти.
"Debut Line - це шедевр Pro-Ject! Справжній переворот у цьому ціновому сегменті! Debut оснащений масивним 8-мішаровим шасі з полірованого МДФ, важкого опорного диска, мотором на підвісці, дорогим картриджем Ортофон і карбоновим тонармом. Раніше такими характеристиками могли похвалитися програвачі з високої цінової категорії. Цей програвач займає лідируючі позиції серед шанувальників музики, які віддають перевагу виробам високої якості за прийнятною ціною."
-Карл Лихтенгер

5. Pro-Ject The RPM Line

Модельний ряд The RPM Line належить до більш просунутих програвачів, але при цьому вони все ще значно відстають від середнього цінового сегмента. Усі програвачі цієї лінійки мають неординарний зовнішній вигляд, завдяки основі в стилі мінімалізму. У RPM входить 5 моделей, ціна яких знаходиться в діапазоні від 600 євро (RPM1) до 3900 євро (RPM10). Ціна залежить від якості матеріалів, особливостей конструкції та якості звучання.
"RPM Line обирають меломани, які вважають за краще купувати максимально якісне обладнання в даному ціновому діапазоні і не мають нічого проти досить дивного зовнішнього вигляду програвача. Основа у вигляді краплі та обтічна форма столу практично не викликають резонанс, аналогічно акустичним системам класу High End. Тут двигун розміщено окремо для зведення до мінімуму вібрацій, які створюються під час його роботи. У цій лінійці реалізовано велику кількість аудіофільських "примочок", таких, як інвертований підшипник і шипи. Це робить цю продукцію привабливою для справжніх шанувальників якісного звуку".
-Карл Лихтенгер

6. Pro-Ject The Classic Line

Модельний ряд Classic Line було розроблено спеціально для справжніх поціновувачів музики. Усі моделі цієї лінійки мають класичний зовнішній вигляд і виготовлені в ретро стилі. Про це свідчить масивна основа і верхня поверхня з алюмінію, яка має вигляд врізаної в дерев'яний плінтус. Сьогоднішня версія програвача має безліч удосконалень, до яких можна віднести:
важкий субдиск з алюмінію для запобігання непотрібного резонансу і стабілізації частоти обертання
новий алюмінієво-карбоновий тонарм, який був створений на основі останніх розробок компанії Pro-Ject у цій сфері, масивне і жорстке субшасі для запобігання вібрації.
"Classic Line - це програвач, що побудований на субшасі та має досить традиційний зовнішній вигляд. Моделі цієї серії найбільше підійдуть тим, хто гучномовець розташовує поруч із програвачем. Найчастіше це пов'язано з маленьким простором, у якому розміщене обладнання. Зовні ці програвачі дуже схожі на своїх побратимів родом з 60-х, 70-х років минулого століття і пробуджують ностальгічні почуття. Водночас за таким старовинним дизайном стоять суперсучасні технології, як-от токарні верстати з ЧПУ, алмазні ножі, які дають змогу виробляти деталі з високою точністю. А за допомогою гумових демпферів ТРЕ, проводиться ізоляція субшасі". -Карл Лихтенгер

7. Pro-Ject The X Line

X Line - це наймолодша серія програвачів від виробника Pro-Ject. Найбільш бюджетна модель цієї лінійки - Х1, яка має властивості характерні для класу Hi-Fi і High End. Їхня ціна стартує від 900 євро, але дуже стрімко збільшується з більш просунутими моделями, які виготовляються на порядок якіснішими деталями, як-от шасі, ізоляційних ніжок, підшипників, важчих дисків, картриджів і тонармів.
"X Line зроблений для людей, які віддають перевагу відмінній якості відтворення від програвача з більш звичним зовнішнім виглядом, оснащеного захисною кришкою від пилу. Беручи початок з Х1, ці програвачі поза конкуренцією, вони зроблені настільки якісно, що задовольнять запити будь-якого аудіофіла". -Карл Лихтенгер

8. Pro-Ject JukeBox

JukeBox - черговий модельний ряд програвачів, який належить до середнього цінового сегменту. Середня ціна його моделей становить близько 500 євро. Ця лінійка створена для клієнтів, які цінують багатофункціональність в одному пристрої. Розглянемо для прикладу JukeBox E. Це ціла система, що містить у собі програвач грамплатівок, Bluetooth-ресивер, фонокоректор, підсилювач потужності та передпідсилювач. Щоб закінчити систему, знадобитися встановити лише кілька пасивних гучномовців.
"JukeBox - одне з найкращих рішень у своїй ціновій ніші. Вартість програвачів цієї серії можна порівняти лише з ціною колонок, які оснащені вбудованим стримером або саунд-баром. Купивши JukeBox, ви станете щасливим володарем справжньої Hi-Fi системи, яка складається з самого програвача і Bluetooth-модуля". -Карл Лихтенгер

9. Pro-Ject The S-Shape

The S-Shape - це модельний ряд програвачів вінілу, які отримали свою назву від S-подібного тонарма.
Тонарм у цій моделі виготовлений з алюмінію. Він важчий за карбон, з якого Pro-Ject виготовляє більшість своїх тонармів. Отже, звучання також відрізняється. Звук з алюмінієвого тонарма описують як м'якший та округліший, ніж в інших програвачів Pro-Ject.
"Pro-Ject дуже полюбляє динамічний і відкритий звук, саме тому здебільшого ми використовуємо карбонові тонарми. Цей матеріал забезпечує максимальну прозорість і швидкість звучання. Однак не всі люблять такий звук... Один із наших ланцюгів - достукатися до якомога більшої кількості любителів музики. Важчий алюмінієвий тонарм S-подібної форми допомагає відтворити звук округліший, м'якший і розслабляючий. Також він дає змогу використовувати знімний шелл, завдяки якому можна дуже швидко і легко змінювати картриджі, обираючи тим самим найнеобхідніший варіант для конкретного завдання". -Карл Лихтенгер
Play Vinyl Pro
PLAY VINYL PRO це новий рівень звуку.
Офіційний представник Audio-Technica, Pro-Ject, Yamaha, Klipsch, Jamo, Dali, Marantz, Denon, Thorens.

Широкий вибір професійної акустики, програвачів вінілу та платівок.
Нехай звук говорить сам за себе!

#плейпро
Офіційний представник брендів:
Замовити безкоштовну консультацію
Купуй в Instagram
playvinyl_ukraine | playvinyl.pro
Нужна консультация?
Напишите нам в мессенджер
Messenger