PLAY VINYL

Навушники


На ринку сучасних технологічних рішень навушники існують у широкому асортименті, що розрізняються за типами і цінами. Багато хто розрізняє бездротові та дротові, але ж є ще внутрішньоканальні або вставні, детальні арматурні або поширені динамічні, відкриті або звукоізолюючі закриті. Який саме купити вибирати вам, а ми постараємося розкрити в статті тему підбору навушників за різними характеристиками.

Найголовніше питання собі при придбанні затичок, як і для яких цілей буде застосовуватися пристрій. Не менш важливий звук, комфортний для вуха і зручність у застосуванні.
Призначення
Знаючи, для чого будуть застосовуватися гарнітури, легше орієнтуватися в характеристиках і підібрати зручні.

1. звичайні популярні навушники, які з нами скрізь і всюди, називаються портативні. Переваги в легкій вазі, можливості складування і компактності.
2. Повнорозмірні та недорогі навушники розраховані для використання вдома. Класичні моделі можуть поділятися на дротові або бездротові види.
3. навушники або гарнітури для ігор відрізняються вбудованими мікрофонами. Один з важливих аксесуарів геймера виробляється з особливою увагою на детальність і масштабність звучання мікрофона і динаміків, а також ергономіку.
4. Порівняно з геймерськими спортивні навушники легкі, але мають надійно сидіти на голові або у вусі, щоб не спадати під час швидкого руху. Корпус гарнітур продуманий і стійкий до вологи та поту.
5. Професійні пристрої для діджеїв. Тип закритий, амбюшори притискні, звукоізолюючі. Зручна не тільки в носінні, а й для перенесення наголов'я. Відмінність діджейських навушників у чашках, які можуть повертатися назовні, щоб чути звук музики в залі. Навушники для діджеїв можуть купувати і любителі клубної музики, завдяки посиленим басам.
6. Студійні гарнітури створені спеціально для професійних музикантів, яким важлива детальність і чистота звуку. Звукорежисери використовують закриті навушники для вивчення і відкриті під час запису твору. Для сцени підходять внутрішньоканальні гарнітури кастомного типу. Меломани оцінять такі пристрої завдяки можливості прослухати ледь помітні відтінки звучання.
Розібравшись для якої мети будуть купуватися навушники, перейдемо до будови, яка ідеально підійде для вушних раковин.

Форма
Вибір за зовнішніми даними важливий для естетичного та комфортного стану власника.

1) Накладні навушники цінуються серед меломанів завдяки ідеальному співвідношенню комфорту під час носіння, музикальності та портативності. Чашки таких пристроїв щільно прилягають до вушної раковини, тому деякі люди можуть відчувати дискомфорт. Прекрасним рішенням можуть стати навушники від брендів Adidas, Koss, Beyerdynamic або Bang&Olufsen.
2) Повнорозмірні монітори схожі на попередню модель, але вирізняються великими параметрами чашок і широких амбюшор. Удавана громіздкість дивує легкою вагою не більше 300 грамів. Тривале прослуховування музики або проходження ігор не буде випробуванням для вух. У нас представлені варіанти від Bowers & Wilkins, Audio-Technica, Meze 99, Sony, SennheiserHD820.
3) Вставні навушники за конструкцією поділяють на кілька видів:
- вкладиші не надто популярні через низьку звукоізоляцію і невисокі показники якості звуку. Але у гарнітур від Apple і Huawei є свої шанувальники, завдяки зручності фіксації на зовнішньому каналі вушної раковини.
- ергономічні та універсальні внутрішньоканальні навушники підходять як меломанам або професійним музикантам, так і спортсменам. Шумоізоляція гарнітур на високому рівні, такими ж властивостями володіє звучання. Спробуйте незвичайні рішення від Jabra, CampfireAudio, Sennheiser або Shure.
- привілейовані моделі, створені за зліпком індивідуального вушного каналу, називаються внутрішньоканальними кастомами. Навушники ідеально сидять у вусі, не викликають дискомфорту навіть після тривалого носіння. Пристрій розроблено з унікальними властивостями звукоізоляції. Цінителі комфорту оцінять роботи FirAudio, Westone, JHAudio, NobleAudio, також UltimateEars.
4) Новинки у світі навушників - незвичайний тип із кістковою провідністю. Незвичайність моніторів у наступному:
- вуха відкриті, що дає змогу зберігати безпеку на дорозі та дає можливість вільно спілкуватися з іншою людиною, не зупиняючи музику;
- звук у вухо передається через вібрацію від вилиць, на яких розміщені радіовипромінювачі, а не повітрям, як передбачено в більшості моделей.
Тим самим, створені спеціально для аквалангістів і військових навушники широко поширюється в електроніці споживчого типу. На сьогодні, якісними вважаються різнокольорові рішення від AfterShokz.
Тип підключення
Що важливіше - мобільність навушників чи якісніше звучання? Залежить від того, як підключається гарнітура.
1. Необхідність підзарядки бездротових гарнітур - єдиний мінус, який компенсується ергономічною формою розташування, універсальністю застосування. Під час вибору приділіть увагу способу передавання сигналу, підтримці Bluetooth і часу роботи без підзарядки. Наприклад, відмінні варіанти від Noble Audio, Bowers & Wilkins, Creative Outlier, Bose Noise і Klipsch.
2. Обираючи дротові навушники, рекомендуємо звертати увагу не тільки на сам корпус, а й на кабель. Наприклад, елітні моделі виробляються з мідного дроту, що має монокристалічні та безкисневі властивості. Хоча дехто вважає дротові монітори неактуальними, вони все ще популярні серед поціновувачів музики в Hi-Fi або High-End стилі. Вам сподобаються моделі від Sony, Beyerdynamic, Sennheiser.
Акустичне оформлення
Не подобається звукоізоляція або детальність звуку? Можливо підібрали навушники з невідповідними чашками. Адже пристрій ділиться на 3 види за акустичним оформленням.
1) Закриті. Гарнітури відрізняються сильними низькими частотами та високою шумоізоляцією. Звукові хвилі відбиваються від задніх стінок чашок. Гуляючи в них на вулиці не почуєте звичного шуму машин, розмов. Використовуйте вдома, коли не хочете заважати іншим, слухаючи гучну музику. У таких типах навушників чашки повністю прилягають до вуха. Але, носити їх занадто довго не варто. Відмінний звук у моделей від Sony, Sennheiser, Clippsсhі Audeze.
2) Розрізнити відкриті навушники легко. Для цього зверніть увагу на задній бік чашок, у якому мають бути видні динаміки. Звук чути відкрито і чисто, без відбиття. Треба пам'ятати, такі гарнітури не підходять для того, щоб прослуховувати в галасливих місцях, наприклад в умовах вулиці або метро. Хороші варіанти від Audio-Technica, Beyerdynamic, Sennheiser, Audeze або AKG.
3) Рідко можна знайти напіввідкриті типи навушників. Пристрій успадкував комфортне звучання відкритих моніторів і звукоізоляцію від закритих. У них також є отвори для повітряного потоку, але зовнішні шуми контрольовані.
Частіше зустрічаються відкриті навушники, закриті обирають спортсмени та геймери. Ми рекомендуємо AKG, JVC, Audeze або Beyerdynamic.
Випромінювачі
Важливу роль у навушниках мають динаміки. За типом випромінювання виділяють такі види навушників:
1. Арматурні. Випромінювачі зі збалансованим якорем раніше застосовували під час виробництва слухових апаратів, але потім їхні переваги помітили виробники музичних пристроїв. Внутрішньоканальні арматурні види навушників відмінно передають деталізований звук у широкому діапазоні. Один арматурний драйвер погано справляється з поставленим завданням, але завдяки технології вдалося встановити в один навушник відразу кілька драйверів, які відповідають за різні ділянки діапазону. Ми рекомендуємо Sony, Fiio і Shure.
2. Динамічні. Найпоширеніші навушники з простою і якісною структурою, що дає змогу отримувати максимум задоволення від прослуховування. Зустрічаються як у маленьких гарнітурах, так і в повнорозмірних видах навушників. Пристрій, як і 150 років тому, складається зі звукової котушки, магніту і мембрани. Непогані варіанти від Sennheiser, Klipsch, Sony, Beyerdynamic або Audio-Technica.
3. Електростатні. Навушники преміум якості, що видають чистий і натуральний звук, без перешкод. Конструкція цього виду навушників складна: дуже тонка пластина встановлюється між двома багатошаровими електродами. На електроди подається сигнал, на мембрану напруга, в результаті виходить просторовий, детальний звук. Спробуйте преміальні монітори від DanClarkAudio, Sennheiser або Stax.
4. Планарні. Не менш точне і посилене звучання можуть видавати планарні гарнітури. Порівняно з попередньою моделлю, тут встановлено магніти, між якими розташована струмопровідна мембрана, на яку рівномірно розподілена котушка. Таким чином, рух мембрани рівномірний, за рахунок якого досягається ідеальний звук.Користувачі оцінили навушники від MezeAudio, Audeze, Simgot, DanClarkAudio.
5. Гібридні. У них виробники поєднують властивості різних видів навушників, щоб отримати якісний звук. Наприклад, на ринку можна зустріти гібрид арматурного і динамічного, динаміка і планарного або електростата. У таких типах гарнітур змогли досягти максимально чистого звучання як низів, так і верхніх частот.
Які саме купити вибирати вам, а ми пропонуємо NobleAudio, FirAudio, MezeAudio, Sony.
Характеристики
Під час купівлі навушників слід ознайомитися з характеристиками.
1) Чутливість. Дає змогу вибрати навушники за гучністю. Параметри можуть бути в межах 60-140 дБ тиску звуку. Низький поріг свідчить про тихе звучання, чим вищий, тим гучніший звук. На практиці, підбираючи навушники, не варто спиратися тільки на чутливість, краще порівняти з іншими параметрами.
2) Частотний діапазон. Тут немає єдиного стандарту і порогів показників, тому рекомендуємо вибирати з високими показниками. Що більший діапазон частотності, то музичнішим виходить звук.
3) Потужність звуку залежить від імпедансу. Для використання зі смартфоном достатньо обирати навушники з 40-50Ом показником імпедансу. Якщо у моніторів вказано вищу опірність, то необхідно придбати до них підсилювачі. Значення опірності не має значення при придбанні бездротових моделей навушників, в яких вже вбудовані підсилювачі.
4) Амбюшори. Комфорт при носінні та зручність для вуха створюють амбюшори. Вони можуть виготовлятися:
- шкірозамінника або штучної тканини, велюру або натуральної шкіри;
- всередині встановлюють поролон або маса з піни з ефектом пам'яті.
Відповідно, що дорожчі навушники, то якісніший матеріал виробництва амбюшор.
5) Насадки. Вони створюються спеціально для внутрішньоканальних типів навушників, і іноді також називають амбюшорами. Багато якісних моделей оснащуються відразу декількома насадками, щоб була можливість вибору. Розміри можуть бути M, L або S. Якщо насадки підходять, то власник одразу відчує хорошу шумоізоляцію і комфортний звук. Найдорожчі за ціною, але такі, що ідеально підходять для вушних каналів, - індивідуально розроблені навушники з кількома насадками.
У нас зручно замовляти навушники з відповідними характеристиками за доступними цінами.
Додаткові можливості
1. Шумоподавлення. Пристрій складається з мікрофона та аудіопроцесора, потрібен для вловлювання шумів із зовнішніх джерел та усунення зайвих шумів. У результаті отримуєте можливість слухати тільки музику навіть на галасливій вулиці або метро. Такі можливості є не тільки в Apple, а й у таких брендів як Bang&Olufsen, Anker, Marshall, Sennheiser.
2. Мікрофон, вбудований у навушники, потрібен не тільки для кіберспортсменів. У звичайному житті зручно користуватися гарнітурою з вбудованим мікрофоном, не чіпаючи смартфон. Відмінні пристрої у Sony, Beyerdynamic, Bowers & Wilkins.
3. Сертифікат IPXX, зазначений у характеристиках навушника, означає волого- і пилостійкість пристрою. У таких гарнітурах не страшно бігати під дощем або в степу. Безсумнівно це гарнітури від AfterShokz, Sony, Klipsch та інших.
Поради щодо вибору
Знаючи види і властивості навушників, розібравшись з характеристиками, швидше знайти ту саму модель, яка підійде вам. Водночас різні виробники можуть випускати навушники зі схожими характеристиками, але різним звучанням і рівнем комфорту для вух. Тому, рекомендуємо перед покупкою послухати як звучать навушники, чи комфортно сидять на голові або у вусі.
Консультанти нашого інтернет-магазину PlayVinyl завжди готові розповісти не тільки про властивості, а й підібрати відповідну гарнітуру за якістю і ціною.
Play Vinyl Pro
PLAY VINYL PRO це новий рівень звуку.
Офіційний представник Audio-Technica, Pro-Ject, Yamaha, Klipsch, Jamo, Dali, Marantz, Denon, Thorens в Україні.
Нехай звук говорить сам за себе!
Офіційний представник брендів:
Замовити безкоштовну консультацію
Купуй в Instagram
playvinyl_ukraine | playvinyl.pro
Нужна консультация?
Напишите нам в мессенджер
Messenger