Топ 10 найдорожчих сучасних програвачів вінілових платівок

PLAY VINYL - Найбільший вибір вінілових програвачів в Україні
На своєму аудіофільському віку ми побачили багато вертушок - від чудових бюджетних моделей, що відпрацьовують кожну витрачену на них копієчку, до моделей хай-енд класу, на яких хочеться прослуховувати всі платівки світу знову і знову.

Але все ж таки він існує - світ супер-хай-енд вертушок, на які (здебільшого) ми дивимося тільки на фото, адже якщо по-чесному, в більшості випадків ми цікавимося і тестуємо ті програвачі, які збираємося купити.

Звісно, всі ці моделі зараз виглядають як ярмарок марнославства, але хтозна - можливо, вже дуже скоро (ну гаразд, або не дуже :)) технології, використані в них, просочаться в доступний простому смертному аудіофілу ціновий сегмент?

Як би там не було, представляємо твоїй увазі десятку найдорожчих програвачів вінілу у світі (йдемо за збільшенням ціни, щоб відразу тебе не шокувати).
1. TechDAS Air Force One - $103,000
Повітря в назві, повітря в конструкції - все логічно :)

Скільки тобі відомо вертушок, які оснащені повним вакуумним притиском диска, повітряним підшипником і пневматичним підвісом всієї конструкції? Ось і нам не багато :)

Але і це ще не все: власникам деформованих платівок напевно сподобається здатність TechDAS притиснути вініл до диска, полегшуючи роботу картриджа.

Ціна в базовій комплектації - 103 000 доларів, а важить цей "малюк" 73 кілограми.
2. Clearaudio Statement v2 - $125,500
Statement v2 виготовлений з куленепробивного (що, мабуть, супер-важливо у вініловій справі :)) дерева, затиснутого між алюмінієвими пластинами, і може вмістити до чотирьох тонармів, включно з тангенціальним тонармом Statement TT1 v2 вартістю 25 000 доларів (на випадок, якщо в тебе ще залишилися зайві гроші). На відміну від TechDAS, тут немає пневматичного підшипника, оскільки Clearaudio вирішили використати магніт.
3. J.C. Verdier La Platine Magnum - $130,000
Statement v2 виготовлений з куленепробивного (що, мабуть, супер-важливо у вініловій справі :)) дерева, затиснутого між алюмінієвими пластинами, і може вмістити до чотирьох тонармів, включно з тангенціальним тонармом Statement TT1 v2 вартістю 25 000 доларів (на випадок, якщо в тебе ще залишилися зайві гроші).

На відміну від TechDAS, тут немає пневматичного підшипника, оскільки Clearaudio вирішили використати магніт.
4. Rossner and Sohn MOTT - $143,500
Якщо ти не в курсі (а ти, найімовірніше, не в курсі, як і ми самі донедавна :)), MOTT - це абревіатура Mother of TurnTable, ось так от :)

І це серйозна така мати, скажемо ми тобі, важить ця жінка-вертушка аж 325 кілограмів.

Цей німецький програвач доступний у різних специфікаціях, але ось топова модель оснащена автоматичним пневматичним регулюванням і повітряним підшипником.

Хороша новина в тому, що саме ця топова комплектація, на яку потрібно чекати півроку під замовлення, коштує так дорого. Базова модель доступна за жалюгідні 50 000 доларів :)


5. OneDof One Degree - $143,500
One Degree розробив космічний інженер НАСА Алекс Бакман, і заявлено, що цей програвач уникає будь-яких можливих резонансів резонанс завдяки рідкій суспензії.

Природно, для його виготовлення використовувалися "метали аерокосмічної якості", як же інакше :). Він покритий 24-каратним золотом і важить більш адекватні порівняно з попередніми екземплярами, про які ми розповідали, 23 кілограми.
6. Basis Audio Work of Art - $143,500
Заявлений як "данина поваги науці та мистецтву відтворення музики на вінілі" і названий відповідно, цей програвач від Basis Audio використовує вакуумну систему, щоб утримувати платівку на диску. Творці навіть стверджують, що вертушка може відновлювати спотворені платівки до "точної рівності".

Виглядає Work of Art як неземний арт-об'єкт, від нас респект!
7. Transrotor Artus - $143,500
І останній програвач за цією ціною, обіцяємо :)

Компанія Transrotor впевнена, що твої 14 500 доларів буде витрачено на Artus не даремно, а все завдяки здатності столу забезпечувати абсолютно рівну платформу. У вертушці використовується найскладніша система "карданного підвісу", що забезпечує її стабільно паралельне положення щодо підлоги, а також магнітний підшипник і збалансований тонарм (ще б пак, за 143 000 доларів :)). Важить це задоволення 250 кілограм.
8. Audio Consulting R-evolution Meteor - $178,000
Цей програвач з живленням від акумулятора (так-так, ми правильно написали, а ти правильно прочитав :)), як заявляють Audio Consulting, зроблений з "одного цілого дерева". І не просто дерева, а дерева, яке висушують не менше 20 років.

Потім майстри витрачають два тижні на ручну підготовку та обробку. У ньому використовується конструкція з двома шасі, розроблена "щоб уникнути виникнення будь-яких резонансів", і він підтримує два тонарми. За бажання ти навіть можеш замовити диск фірмового червоного кольору Ferrari.
9. Goldmund Reference II - $219,000
Reference II - це лімітка: було випущено всього 25 моделей.

Тут у нас 20-кілограмовий диск, конструкція зі сталі та алюмінію, все разом зі стійкою важить близько 200 кілограмів. Немає кінця і краю характеристикам з фантастичним звучанням на кшталт ременя, ректифікованого рідким азотом, але ось на тонарм і картридж при цьому тобі доведеться розщедритися додатково.
10. AV Designhaus Derenville VPM 2010-1 - $629,000
Нам здається, що Derenville VPM 2010-1 може стати найдорожчим програвачем вінілових платівок, коли-небудь створеним людьми.

Якщо ти очікував, що вертушка за 629 000 доларів буде прямо-таки напхана технологіями і фішечками, то інтуїція тебе не підвела :)

У VPM 2010-1 просто виключені неточності і недоліки, які бувають під час відтворення сигналу з вінілу. Тут і два двигуни з частотним регулюванням на ремені, і міцне 60-кілограмове шасі Corian на чотирьох ніжках з пневматичною підвіскою, і лазерне вимірювання кута сходження, і вбудована цифрова шкала.

Є навіть HD-камера і екран, щоб перевіряти, чи все працює як належить, а також сенсорний пульт дистанційного керування.
Програвачі за категоріями
Переходьте, дивіться детальніше і обирайте свій
Play Vinyl Pro
PLAY VINYL PRO це новий рівень звуку.
Офіційний представник Audio-Technica, Pro-Ject, Yamaha, Klipsch, Jamo, Dali, Marantz, Denon, Thorens.

Широкий вибір професійної акустики, програвачів вінілу та платівок.
Нехай звук говорить сам за себе!

#плейпро
Офіційний представник брендів:
Замовити безкоштовну консультацію
Купуй в Instagram
playvinyl_ukraine | playvinyl.pro
Нужна консультация?
Напишите нам в мессенджер
Messenger