PLAYVINYL
Ексклюзивний дизайн своїми руками

Сьогодні ми вирішили розповісти вам як перевтілити вашу музичну валізку на щось абсолютно нове.

Незважаючи на те, що програвачі Crosley Cruiser Deluxe мають величезну кількість колірних рішень, іноді хочеться надати ексклюзивності або створити новий, неповторний дизайн.
Для перевтілення вертушки ми будемо використовувати популярний клей для рукоділля Mod Podge, його можна з легкістю придбати в інтернеті. Але такий клей завжди можна замінити звичайним ПВА, результат буде нічим не гіршим. Так само нам знадобиться тканина для обшивки, радимо використовувати матеріал з кольоровими візерунками. Така тканина відмінно приховає складки і нерівності, якщо такі з'являться в процесі декорування, і зробить ваш програвач яскравим і незабутнім.

Що нам знадобиться:

  • Програвач-чемоданчик від бренду Crosley
  • Клей Mod Podge або звичайний ПВА
  • Тканина для зовнішньої обшивки
  • Ножиці
  • ПензликКрок 1

Нанесіть шар клею на верхню кришку програвача, розподіліть його по поверхні, щоб охопити всю площу.


Крок 2

Прикладіть тканину до верхньої кришки (відріжте трохи із запасом, щоб тканина доторкалася до робочої поверхні з кожного боку) і розгладьте для повного зіткнення з клеєм.


Крок 3

Зробіть ножицями невеликі надрізи на місці мателлічних куточків.
Крок 4

Зробіть два акуратних надрізи на місцях де тканина стикається з куточками. Якщо десь залишилися відкриті місця, виріжте шматочки з тканини за розміром і проклейте їх.


Крок 5

Обережно заведіть тканину у внутрішню частину кришки, заміряйте та обріжте зайве. Неспішно нанесіть на внутрішні стінки шари клею, притуліть тканину. Дайте клею трохи підсохнути.

Крок 6

У підсумку внутрішня частина кришки має виглядати приблизно так.
Крок 7

Обшивка нижньої частини корпусу відбувається практично ідентично. Для початку заміряйте необхідний шматок тканини і прикладіть його до нижньої частини програвача. Завжди ріжте тканину із запасом (непотрібні частини завжди можна прибрати) Проріжте отвори в тканині для фурнітури і пластикових ніжок.Крок 8

Не поспішайте, коли будете прорізати отвори для динаміків і фурнітури, щоб зробити максимально акуратно і чисто. Якщо ви допустили похибку на якомусь з етапів, не переживайте, завжди можна додати додаткову латку із залишків тканини.

Після того як ви проклеїли всю вертушку, виправили похибки, залиште програвач на деякий час у відкритому стані, щоб дати клею висохнути.


Вуаля! Ваш програвач постає перед вами в оновленому, авторському дизайні.


Вдалого крафту!
Play Vinyl Pro
PLAY VINYL PRO це новий рівень звуку.
Офіційний представник Audio-Technica, Pro-Ject, Yamaha, Klipsch, Jamo, Dali, Marantz, Denon, Thorens.

Широкий вибір професійної акустики, програвачів вінілу та платівок.
Нехай звук говорить сам за себе!

#плейпро
Офіційний представник брендів:
Замовити безкоштовну консультацію
Купуй в Instagram
playvinyl_ukraine | playvinyl.pro
Нужна консультация?
Напишите нам в мессенджер
Messenger