PLAY VINYL

Як вибрати вініловий програвач?

"На вінілі немає чистоти, але є реальність" Мік Джаггер


Нині повно різних гаджетів, інноваційних технічних рішень для музики. Але, вініловий програвач ніколи не втрачав популярності, і ще довго буде радувати неповторним, атмосферним звучанням. Ряди колекціонерів вінілу зростають з кожним роком, адже саме тому було засновано "День музичного магазину", коли по всьому світу проходять розпродажі вінілових альбомів світових виконавців. Прослухавши вперше платівку на вінілі, ви назавжди станете справжнім поціновувачем теплої мелодії джазу, живого року або іншого жанру музики. Ось чому, ми пропонуємо вибрати у нас один з найкращих вінілових програвачів світових брендів.
"Я великий колекціонер вінілу - в моєму домі є кімната, повністю присвячена вініловим платівкам, і я завжди обожнював збирати саундтреки до фільмів на вінілі. Музика це невіддільна частина моїх картин. Під час роботи над фільмом, я постійно перебуваю в цій музичній кімнаті. Найкрутіше, це підбирати музику до певних сцен у фільмі. Слухаючи платівку, я подумки уявляю що буде добре ось для цієї бійки, а що відмінно ляже на завершальні титри"

Тарантино К.
1. Історія появи
Шанувальники старовинних фільмів не раз бачили грамофони та патефони - попередники програвача вінілу. Саме з них почався справжній музичний бум у 90-х роках XIX століття. Перші грамплатівки з шелаку були не найкращої якості, але під них можна було танцювати. Популярність вінілових програвачів зростала:

  • На початку XX століття якість платівок і пристрою поліпшувалася, і 1925 року винайдено електричний програвач.

  • Наприкінці 40-х років колекціонери придбали перші платівки з вінілу.

  • У минулому столітті 50-ті та 60-ті вважаються піком популярності вінілових програвачів. Наявність у будинку такої апаратури вважалося хорошим тоном і показувало статус власників.

  • Але, з появою CD-програвачів наприкінці 20-го століття попит на вініл впав і знову відродився в середині нульових.

  • Так, 2007 року з'явився день музичної крамниці, а наступного за цим року продажі вінілових платівок зросли до 2 мільйонів примірників.

З появою величезного вибору техніки для прослуховування музики, справжнє, живе звучання цінується все більше.

Благо сучасні моделі вінілових програвачів вирізняються не тільки чудовим звуком, а й стильним корпусом. Така апаратура має чудовий вигляд як у сучасному, так і в модерн інтер'єрі будинку. Треба лише знати, як вибрати потрібний саме вам вініловий програвач.

2. На що звертати увагу
Якщо професійному колекціонеру підбір відповідного вінілового програвача не складе труднощів, то для початківців це може стати важким завданням. Тому, щоб правильно вибрати апаратуру для вінілових платівок, краще знати деякі особливості:

1. Дизайн. Нині програвачі випускаються в найрізноманітніших варіаціях, з яких легко вибрати той, що пасує до вашого стилю.

2. Стіл або база. Не рекомендуємо купувати пластикові моделі. Найкращими вважаються вінілові апарати на дереві, МДФ або склі.

3. Наступне на що звертайте увагу, перед тим, як вибрати - диск. Це опорний елемент для вінілової платівки, тому він не має бути меншим за 30 см у діаметрі.

4. Не менш важливий тонарм - деталь, на яку кріпиться звукознімач. Відповідною вважається довжина в 12 дюймів і більше.

5. Звукознімач часто продається в комплекті з вініловим програвачем. Але, якщо його немає, рекомендуємо обирати тієї ж марки, що й тонарм.

6. У деяких програвачах вінілу фонокоректор вбудований, але можна придбати й окремо. Це передпідсилювач звуку, він очищає звук і підводить його під ту амплітуду, щоб ми його почули.

7. Ціна. Для початківців не обов'язково купувати відразу дорогі моделі, бюджетні програвачі звучать не менш чітко і насичено.

Знаючи такі якості апарату для прослуховування вінілу, ви швидко зможете підібрати відповідний. Але, якщо важко, наші менеджери допоможуть вибрати найкращий для вас вініловий програвач.


3. Що ми пропонуємо
Колекціонери цінують програвачі вінілу, завдяки незмінному механізму і якості. Ми пропонуємо вибрати відповідний вініловий пристрій у нашому каталозі - для дому або студії, для початківців або професійних вініломанів. А нижче ми залишили невелику добірку найкращих на нашу думку програвачів вінілу початкового рівня.

"Це так захоплює, йти за новою платівкою в передчутті дива. А після покупки, тримати її, насолоджуватися дизайном обкладинки, відчувати цю любов, яку автор вклав у цей пласт. Навіть аромат вінілу, він прекрасний"

Гор М.
Програвачі за категоріями
Переходьте, дивіться детальніше і обирайте свій
Програвач Crosley Cruiser Deluxe
Play Vinyl Pro
PLAY VINYL PRO це новий рівень звуку.
Офіційний представник Audio-Technica, Pro-Ject, Yamaha, Klipsch, Jamo, Dali, Marantz, Denon, Thorens.

Широкий вибір професійної акустики, програвачів вінілу та платівок.
Нехай звук говорить сам за себе!

#плейпро
Офіційний представник брендів:
Замовити безкоштовну консультацію
Купуй в Instagram
playvinyl_ukraine | playvinyl.pro
Нужна консультация?
Напишите нам в мессенджер
Messenger